Tuzla Haber Gündem
HV
22 EYLÜL Cuma 17:02

TİTANİC KEMANCILARI SAHNEDE!

Fikri Bey
Fikri Bey
Giriş Tarihi : 20-09-2022 21:41

Çal Kemancı…

Çal ki gemi batmıyor sansınlar. Geminin yarısı suyun altında da olsa çalmaya devam edin. Her şey yolunda gidiyor diye bilsinler…

Son günlerin hal-i pür melali tam olarak böyle sanki.

İstanbul’da 2 yılda yaptıklarını anlatırken satır aralarında ve dipnotlarında yapamadıklarını ve yapamayacaklarını anlatan ne kadar videonuz varsa yayına alsın “ajansınız.”

5 yılda 150 kreş sözü verirken 2 yılda 15 tane yaptığını türlü güzelliklerde süsleyerek veren ajanslarınız var nasıl olsa.

Başlamayan Metro hatlarına yeniden başlama törenlerini boyayarak veren güçlü hesaplarınız var öyle ya.

Şu kadar fon buldum diye anlatırken biten hatları bekletip tekrar açtığınızda bunları biz yaptık nasıl iyi olmuş mu diye manşet veren gazeteleriniz, ana haberlerde cicili bicili anlatan ünlü haber sunucularınız var değil mi?

Aslında çok iyi hizmetler yapacağız da “engelleniyoruz” diye bağırmanıza sebep olan bahaneleriniz vardı bir de.

Bir nezaket ziyaretinden haber çıkarmak, ben onu paylaştım o beni paylaşmadı diye kimsenin aklına gelmeyecek konulardan haber çıkaran başrol ajansınızı unutursak olmazdı.

Tüm olan biteni pür dikkat izliyoruz…

İzledikçe biz görüyoruz, gördüğümüzü de dilimiz döndüğünce anlatıyoruz. Anlatmaya da devam edeceğiz. Anlatalım ki algılara kurban gitmesin güzelim İstanbul halkı.

Hepsini izlerken de aklımıza Titanic filmindeki o unutulmaz kemancı sahnesi geliyor aklımıza ve biz de şimdiden uyarıyoruz.

Geminiz batıyor kemancılar! Engel olamıyorsanız batmaktan kurtulun bari demek kalıyor bize.

Daha söylenecek çok şey olmasına rağmen bugünlük kısa kesilmesi makbuldür

Kalın sağlıcakla…

YORUMLAR