Tuzla Haber Gündem
HV
25 EYLÜL Pazar 07:01

SANATÇI DENİNCE AKLA…

Berat KENAN
Berat KENAN
Giriş Tarihi : 20-09-2022 21:30
FETÖ PDY terör işgal darbe girişimi, PARA MAKAM VE ÜNLERİNİ korumak için darbe girişimi neticelenene kadar saklandığı köşelerden korku ve kaygıyla sokağa çıkmayanlar ile Canını ortaya koyup Vatanı kurtaranların ayrımını yapmamıza izin ve imkan vermiştir. Sanatçı müsvettelerinin neredeyse hepsi gezi parkına ihanette bir kaldırım taşı da sen koy kampanyası gereğince koşmuş; fakat darbe girişimi olunca, hainliklerini korkaklıkla birleştirip ihanet ortağı olmuşlardır. Vatansever yiğitlerin şehadete koştuğu o savaş dakikalarında sanatçı müsvetteleri NEREDEYMİŞ neden kimse sormuyor, sorgulamıyor.
 
İlk beyanlarını ne zaman vermişler ve kaçta vermişler, neden kimse bakmıyor. Feto mason bunağının sanatçı denilen kişilerle kara para aklama ve propaganda yapmak için öne çıkardığı hainlerin şimdi şehitlerin anıldığı programlarda boy göstermeleri Türk Milletinin dikkatinden kaçmadığı gibi bu müsvetteler hak ettiği tepkiyi de yakında göreceklerdir.
 
Sanatçı olmak, kendini milletten üstün görüp, korumalar ile zırhlı araçlarla tören alanına gelip program bitince kaçmak değil; milletin bir parçası olmak, onlarla aynı duygu ve düşüncede birleşip toplumsal olaylarda topluma yön vermekle olur. 15 TEMMUZ bize Vatansever cesurlar ile Vatansatar korkakları görmemiz fırsatını vermiştir. Sanat, Spor, Basın, Medya, Televizyon dünyasının tanınmış yüzleri kendilerini sevgileri ile zirveye taşıyan Aziz Milletimize ihanet edip korkaklıkları ardına saklanarak bu defa onlar televizyon ekranından olanları sanki tiyatroymuş gibi izlemiş ve milletin sevgisine layık olmadıklarını göstermişlerdir.
 
Bugün Milli İradenin Vatan, demokrasi ve İstiklal nöbetlerinde boy gösterenlerin 15 TEMMUZ GECESİ sokaklara inip milletle beraber olması şart idi. Soralım bakalım; Darbe girişimi başarılı olsa idi acaba o sanatçı müsvetteleri darbeye hayır diyecek miydi; yoksa bugün olduğu gibi o gün de darbeci kutlamalarında boy gösterecekler miydi.

 

Ey sanatçı müsvetteleri; Her bir kişi farklı siyasi görüş, mezhep ve meşrepte olabilir. Bu kimse için detay değildir; ama her kim olursa olsun, mesele vatan, istiklal ve istikbal ise gerisi teferuattır deyip, PARA, MAKAM ve ÜNLERİNİ geride bırakıp en ön safta yerini almak zorundadır, yoksa milletin kalbinde ebedi karanlık içindeki zindanlara hapsolursunuz, şimdi olacağınız gibi..

YORUMLAR