Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 00:16   Güncelleme : 14-01-2022 00:16
Abone ol

Twitter artık tüm iOS ve Android kullanıcılarının Spaces kaydetmesine izin verecek | Tuzla Haber

Twitter şimdi tüm Android ve iOS kullanıcılarının Twitter Alanlarını kaydetmesine izin veriyor. Twitter, kaydı ilk olarak Ekim ayında sınırlı sayıda sunucuya sundu, ancak şimdi daha yaygın olarak kullanılabilir.

Twitter artık tüm iOS ve Android kullanıcılarının Spaces kaydetmesine izin verecek | Tuzla Haber

Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Twitter'ın artık tüm Android ve iOS kullanıcılarının Twitter Alanlarını kaydetmesine izin verdiğini duyurdu. Kullanıcılar, bir Alan kurarken bir Alan kaydetmeyi seçebilecek ve kayıt, Alan sona erdikten sonra 30 gün boyunca herkese açık olarak oynatılabilecek. Kaydedilen bir Alandaysanız, Alanın üst kısmında sizi bilgilendiren bir simge görürsünüz.

Twitter'ın destek hesabındaki bu tweette her şeyin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Başka Spaces Recording güncellemesi:

Ev sahiplerinin kayıt yapma seçeneği artık Android ve iOS'ta herkes tarafından kullanılabilir! Bir Alan başlatırken, Alan sona erdikten sonra 30 gün boyunca halka açık olarak oynatılabilmesi için “Alanı Kaydet” düğmesine dokunun. pic.twitter.com/fYzaOjQJlF

— Twitter Desteği (@TwitterSupport) 13 Ocak 2022

Twitter kaydı ilk olarak Ekim ayında sınırlı sayıda sunucuya tanıttı ve özelliğin herkes tarafından kullanılabileceğinin sözünü verdi. "birkaç hafta içinde" ev sahipliği yapar. Şirket, ilk piyasaya sürülmesinden bu yana Spaces'a sürekli olarak özellikler ekliyor ve son zamanlarda Android ve iOS'taki herkesin bir Alana ev sahipliği yapabilmesini sağladı. (Önceden yalnızca 600 veya daha fazla takipçisi olan kullanıcılar bir tane barındırabilirdi.) Yine de Web'den bir Space barındıramazsınız, ancak onlara katılabilirsiniz.