Tuzla Haber Gündem
HV
09 ŞUBAT Perşembe 02:33

Ticaret Bakanı Muş'tan 4 zincir markete uyarı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, dört zincir markete etiket fiyatlarıyla ilgili uyarılarda bulunduklarını duyurdu.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-12-2022 12:08
Ticaret Bakanı Muş'tan 4 zincir markete uyarı

Ülke genelinde en fazla şubeye sahip 4 ulusal zincir marketin genel müdürleriyle bir araya geldiklerine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Muş, asgari ücret zammı sonrası etiket fiyatlarıyla ilgili uyarılarda bulunduklarını açıkladı.

Bakan Muş, yaptığı paylaşımda, ″Piyasa düzenini ve işleyişini bozmaya dönük haksız fiyat artışlarına asla müsaade etmeyeceğiz. Ticaret Bakanlığı olarak sahada denetimlerimizi yoğun şekilde sürdürmekteyiz. Haksız fiyat artışlarıyla mücadelede bakanlık olarak elimizdeki tüm denetim imkanlarını sonuna kadar kullanmakta kararlıyız″ ifadelerini kullandı.

 

Ülkemizde en fazla şubeye sahip 4 ulusal zincir marketin genel müdürleriyle bir araya gelerek asgari ücret zammı sonrası etiket fiyatlarıyla ilgili uyarılarda bulunduk.

Piyasa düzenini ve işleyişini bozmaya dönük haksız fiyat artışlarına asla müsaade etmeyeceğiz. pic.twitter.com/iqg8oGRaHr

— Dr. Mehmet Muş (@mehmedmus) December 26, 2022

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR
reklam ajansı ankara Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci