Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-10-2021 05:46   Güncelleme : 13-10-2021 05:46
Abone ol

Şu anda gerçek kablosuz kulaklıklarda en iyi fırsatlar

Yeni bir kulaklık seti arıyorsanız, özellikle indirimli fiyata iyi bir çift bulmak zor değil. Apple'ın AirPods Pro'sundan Jabra Elite 75t'ye, Amazon Echo Buds'a ve daha fazlasına, bunlar en iyi fırsatlar.

Şu anda gerçek kablosuz kulaklıklarda en iyi fırsatlar

Gerçekten kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda marka ve ürün vardır. İster Samsung Galaxy Buds Live'ın sıra dışı tasarımının keyfini çıkarın, ister Jabra'nın kompakt Elite 75t'sini tercih edin, hemen hemen herkes için bir çift kablosuz kulaklık var. Neyse ki, en iyi kablosuz kulaklıkların çoğu düzenli olarak satışa çıkıyor.

Tercih ettiğiniz marka ne olursa olsun, şu anda kablosuz kulaklıklarla ilgili en iyi fiyatlardan bazılarını derledik. Tabii ki, satın alma kararı vermeden önce daha fazla araştırma yapmak istiyorsanız, hangi çiftin sizin için en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olacak En İyi Kablosuz Kulaklık alıcı kılavuzunu okumanızı tavsiye ederim.

İlgili

Şu anda satın alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık

AirPods Pro, Apple ürünlerini kullanan kişiler için en iyi kablosuz kulaklık. bir iPhone 11 Pro Max ve MacBook Pro. Apple'ın AirPods Pro'su. Fotoğraf Chris Welch / The Verge

APPLE AIRPODS FIRSATLARI

Genel olarak bir iPhone veya birden fazla Apple ürününüz varsa, AirPods Pro muhtemelen sizin için piyasadaki en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardır. Temel AirPod'ların aksine, Pro varyantı daha iyi ses kalitesine sahiptir ve gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Apple'ın amiral gemisi Pro kablosuz kulaklıkları sık sık indirime giriyor ve genellikle 200 dolara kadar düştüğünü görüyoruz. Ayrıca Best Buy'da 180 $ karşılığında bir çift alabilirsiniz, ancak bunlar yepyeni yerine Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş olacak.

Ayrıca, AirPods Pro şu anda Amazon, B&H Photo ve Walmart'ta 219 $ yeni.