'Star Wars: Knights of the Old Republic II' 8 Haziran'da Nintendo Switch'e gidiyor | Engadget

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars oyunlarından biri Switch'e geliyor..

Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-05-2022 15:36   Güncelleme : 29-05-2022 15:36
'Star Wars: Knights of the Old Republic II' 8 Haziran'da Nintendo Switch'e gidiyor | Engadget

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars oyunlarından biri Switch'e geliyor. Respawn Entertainment'ın 2023'te Star Wars Jedi: Survivor'ı piyasaya süreceği haberlerinin yanı sıra Disney, dün Aspyr'ın 2004'ün Knights of the Old Republic II: The Sith Lords'u Nintendo'nun avuçiçi bilgisayarına taşıdığını paylaştı. Dahası, stüdyo oyun için bir "Geri Yüklenmiş İçerik" DLC'si yayınlamayı planladığını söyledi. Bu, genellikle franchise'ın pırlantalarından biri olarak kabul edilen şey için heyecan verici bir haber.

iBu içerik, gizlilik tercihleriniz nedeniyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, ardından görmek için sayfayı yeniden yükleyin.

Birçok Star Wars hayranı, Knights of the Old Republic II'yi, Jedi ve Sith arasındaki çatışmayı daha karmaşık bir şekilde tasvir ettiği için sever. Ne yazık ki oyun, kısmen Fallout: New Vegas'taki çalışmasıyla tanınan gerçek geliştirici Obsidian Entertainment'ın proje üzerindeki çalışmalarını tamamlamak için 14 ila 16 ayı arasında olması nedeniyle tamamlanmamış bir durumda gönderildi.

Obsidian, yayıncı LucasArts tarafından belirlenen son tarihi yapmak için oynanabilir bir gezegenin tamamı da dahil olmak üzere içeriği kesmek zorunda kaldı. Stüdyo başka projelere geçtikten sonra, bir grup hayran PC için The Sith Lords Restored Content Mod üzerinde çalışmaya başladı ve oyunun son versiyonunu Obsidian'ın orijinal vizyonuna mümkün olduğunca yakın hale getirme sözü verdi. Ve çoğunlukla, The Sith Lords'un PC sürümünü Knights of the Old Republic II'yi deneyimlemenin kesin yolu haline getirerek bu hedefte başarılı oldular.

Restored Content DLC hakkında daha fazla bilgi beklerken Aspyr, KotOR II'yi Switch'e 8 Haziran'da çıkaracağını söyledi. Stüdyo ayrıca orijinal oyunun PS5 versiyonu üzerinde çalışıyor.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber