Sony, yolda bir üçlü yeni oyun kulaklığına sahip olabilir | Tuzla Haber

Sony, yeni sızıntılara göre yeni bir oyun kulaklığı serisini duyurmak üzere olabilir. Inzone H3, H7 ve H9, Sony'nin oyun aksesuarları serisinin bir parçası olarak yeni oyun ekranlarıyla birlikte duyurulabilir.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 22-06-2022 12:33   Güncelleme : 22-06-2022 12:36
Sony, yolda bir üçlü yeni oyun kulaklığına sahip olabilir | Tuzla Haber

OnLeaks tarafından sağlanan bilgilere dayalı olarak 91Mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre, Sony yeni bir oyun kulaklığı serisini duyurmaya hazır olabilir. Sony'nin Pulse kulaklığı gibi özel olarak PlayStation markalı olmak yerine, üç kulaklık, görünüşe göre Sony'nin "Inzone" adlı yeni oyun donanımı markasının bir parçası olacak ve bir çift oyun ekranı da içerebilecek.

Sızan görüntüler, mevcut Pulse kulaklığa benzer beyaz renk şemasına sahip H serisi olarak adlandırılan üç kulaklığı gösteriyor. H3 kabloludur ve fiziksel ses kadranı olan bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir. H3'ün görüntülerinde "NC/AMB" olarak işaretlenmiş bir düğme var, bu da gürültü gidermeyi destekleyebileceğini ve oyuncuların etraflarında olup bitenleri duymalarını sağlamak için bir ortam ses moduna sahip olabileceğini gösteriyor.

Sony Inzone H3'ün sızdırılmış bir görüntüsü. Resim: 91Mobiles / Onleaks Sony'nin Inzone H7'sinin sızdırılmış bir görüntüsü. Resim: 91Mobiles / Onleaks

Bu arada H7 ve H9 kablosuzdur ve Bluetooth üzerinden veya birlikte verilen bir USB dongle ile bağlanabilir. H9, ikisinin daha üstün ve bildirildiğine göre gürültü iptalini destekliyor. Üçü de 360 ​​derecelik uzamsal sesi destekler. Kulaklıkların hangi platformları destekleyeceği konusunda resmi bir ayrıntı yok, ancak Sony'nin mevcut Pulse kulaklığı gibilerse, muhtemelen PS5'e ek olarak PC'de çalışacaklar. 91Mobiles'ta tam bir resim setine göz atabilirsiniz.

Ayrı bir rapora inanılırsa, bu kulaklıklar Sony'nin Inzone markalı daha geniş oyun aksesuarları serisinin bir parçası olabilir. Sızdıran Tom Henderson, şirketin ayrıca bir çift Inzone markalı oyun ekranı geliştirebileceğini bildirdi. Biri 4K çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip olabilirken, diğerinin 240Hz olduğu ancak 1080p çözünürlüğünün düşürüldüğü bildiriliyor. Ekran boyutları hakkında bir bilgi yok, ancak her ikisinin de HDR'yi, değişken yenileme hızlarını ve oyun odaklı diğer özellikleri destekleyeceği bildiriliyor. Umalım ki Sony, PlayStation konsolu ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bağımsız bir ekranı piyasaya sürdüğü son seferden bazı dersler çıkarmıştır.

Bu yeni kulaklıkların ve monitörlerin ne kadara mal olabileceğine veya ne zaman olabileceğine dair bir bilgi yok. serbest bırakılmak. Ancak Henderson, önümüzdeki hafta bir duyuru görebileceğimizi bildirdi.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber