Roku, Premium abonelik seçenekleri listesine Discovery Plus'ı ekliyor | Tuzla Haber

Roku kullanıcıları artık Roku Kanalı üzerinden Discovery Plus akış hizmetine abone olabilir ve reklamsız veya reklam destekli sürümü seçebilir.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 12-05-2022 14:31   Güncelleme : 12-05-2022 14:31
Roku, Premium abonelik seçenekleri listesine Discovery Plus'ı ekliyor | Tuzla Haber

Roku kullanıcılarının Salı günü yaptığı duyuruya göre, Roku Channel'ın Premium Abonelikler özelliği aracılığıyla Discovery Plus'a abone olabilecekler. Akış hizmeti ilk günden itibaren Roku'da izlenebiliyordu, ancak artık aboneliğinizi Roku'nun merkezinden yönetme seçeneği var.

Abone olduğunuzda, reklamsız sürümünü seçebilirsiniz. Discovery Plus veya reklam destekli katman. Bağımsız abonelikte olduğu gibi (Roku Kanalı aracılığıyla yapılmayan abonelikte olduğu gibi), bir haftalık ücretsiz deneme süresi vardır.

Roku Kanalının premium tekliflerinden bazıları.

Bu, Roku'nun ilk kez reklam destekli bir katmanla premium abonelik sunmasıdır. Discovery Plus'ın farkı sadece birkaç dolar olsa da (ayda 4,99$'a karşılık 6,99$), muhtemelen Roku'nun reklam tabanlı aboneliklerle biraz pratik yapması iyi bir şeydir. Akıştaki büyük oyuncuların neredeyse tamamı zaten reklam ekledi (Discovery'nin yeni istikrarlı arkadaşı HBO Max gibi) veya yapacaklarını söyledi (Disney Plus ve Netflix gibi).

İlgili

Artık Disney Plus reklamları deniyor, diğer yayıncıların da denemesine ne kadar var?

Roku, kanalı aracılığıyla sunulan istikrarlı hizmetlere ekleme yapmak istiyorsa, birden fazla katmanı desteklemek başlamak için iyi bir yerdir. Discovery Plus iyi bir kazanç olsa da, Roku akış aboneliklerinizi yönetmek için merkezi bir merkez olmak istiyorsa, daha fazla hizmeti işleyebileceğini kanıtlaması gerekir. Aksi takdirde, bireysel Netflix, Disney Plus ve Prime Video aboneliklerinizin yanı sıra yönetmeniz gereken başka bir paket olacaktır.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber