Teknoloji
Giriş Tarihi : 15-01-2022 17:29   Güncelleme : 15-01-2022 17:29
Abone ol

Razer'in mükemmel Basilisk V3 faresi şimdiye kadarki en iyi fiyatına satıyor | Tuzla Haber

Yetkili bir oyun faresi almak istiyorsanız, Razer's Basilisk V3 bugün Amazon'da sadece 59,99 $ (10 $ indirim) karşılığında satışta. Jabra Elite 75t, son nesil DJI Mavic Mini, Xbox Series S ve daha fazlasında da fırsatlar var.

Razer'in mükemmel Basilisk V3 faresi şimdiye kadarki en iyi fiyatına satıyor | Tuzla Haber

Hafta sonuna, oyuncular için heyecan verici bir haberle başlıyoruz: En iyi kablolu oyun faresi seçimimiz, şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla artık mevcut. Amazon, Razer's Basilisk V3'ü yalnızca üçüncü kez 69,99$ yerine 59.99$'a satıyor. Rahat fare, özellikle kaydırma tekerleği ile ilgili olarak, selefine göre kayda değer iyileştirmeler sunar. Kaydırmanızın ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak, fare çıkıntılı kaydırma ve serbest döndürme modları arasında geçiş yapabilir, bu da sayfayı daha özgürce kaydırmayı kolaylaştırır - oyun için fareyi kullanmasanız bile kullanışlı olan bir avantaj. Ayrıca 26K DPI sensör, RGB aydınlatma ve 11 programlanabilir düğme sunar, böylece Razer'ın Synapse yazılımında kontrolleri beğeninize göre ayarlayabilirsiniz.

Razer Basilisk V3

60 $70 $ %15 indirim

Basilisk V2 ile karşılaştırıldığında, Razer'ın en son yinelemesi, ne kadar zor kaydırdığınıza bağlı olarak hızı artırın. Ayrıca daha fazla RGB LED'e sahip.

Amazon'da 60 ABD doları