Teknoloji
Giriş Tarihi : 24-11-2021 18:39   Güncelleme : 24-11-2021 18:39
Abone ol

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nuzu bu benzersiz kılıflara sarın | Tuzla Haber

Google'ın yeni Pixel 6 ve 6 Pro'su harika, ancak kaygan cam sırtlarına karşı koruma sağlamak için bir kılıfa ihtiyacınız olacak. Bütçeden siparişe kadar resmi Google olanlardan daha iyi olabilecek bazı üçüncü taraf Pixel örnekleri.

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nuzu bu benzersiz kılıflara sarın | Tuzla Haber

Dan Seifert'in incelemesinde bahsettiği gibi, yeni Pixel 6 ve Pixel 6 Pro harika olsa da pürüzsüz cam arkaları son derece kaygan. Ve resmi Google buzlu geri dönüştürülmüş plastik kasalar, ucuz hissi ve hala kaygan kaplamaları sayesinde harika çözümler değil. Peki, Google'ın amiral gemisi telefonunun yeni sahibi olarak bu sizi nereye bırakıyor? Bozulmamış yeni telefonunuzu çıplak bırakamazsınız. Bu nedenle, ister kendiniz için bir kılıf arıyor olun, ister yeni bir Pixel 6 sahibine bir kılıf hediye edin, Pixel'in benzersiz tasarımına uygun bazı üçüncü taraf kılıflarını bir araya getirdik. Vakaların stokta kalmayabileceğini veya teslimatın yavaş olabileceğini unutmayın, bu nedenle bu tatil sezonunda ideal vakanızı bulmak için çok fazla şansa ve sabra ihtiyacınız olacak.

Pixel 6 için Ringke Fusion Mat Kılıf

12 $

Pixel 6 veya Pixel 6 Pro'nuz için şeffaf bir kılıf istiyorsunuz (ayrıca mevcut), ancak parmak izi mıknatısı olan parlak yüzey olmadan? Ringke Fusion Matte kasasının mat yüzeyi "parmak izi bırakmaz" ve yağlı lekelere karşı dayanıklıdır. Google telefonunuzla yüzey temasını en aza indirmek için kasanın her tarafında yükseltilmiş kenarlar ve ek güvenlik için bir el kayışı için yerleşik bir delik (kayış dahil değildir).

Ringke'de 12$, Amazon'da 13$