Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 03:18   Güncelleme : 14-01-2022 03:18
Abone ol

Paramount Plus, bir sezondan sonra 60 Minutes Plus akış serisini iptal etti | Tuzla Haber

ViacomCBS, destek amaçlı yayın hizmeti Paramount Plus'ta 60 Minutes Plus'ı iptal etti ve premium özel olarak lanse edilen oyunlardan birini iptal etti. Dizi, ödüllü yayın haber dergisi 60 Minutes'ın bir yan ürünüydü.

Paramount Plus, bir sezondan sonra 60 Minutes Plus akış serisini iptal etti | Tuzla Haber

ViacomCBS, destek amaçlı yayın hizmeti Paramount Plus'ta 60 Minutes Plus'ı iptal ederek, hizmetin premium ayrıcalıklarından biri olarak lanse edilen bir unvanı iptal etti.

Şirket, The Verge'e artık üretim yapmayacağını doğruladı. 60 Minutes Plus, ödüllü yayın haber dergisi 60 Minutes'ın bir yan ürünü. Variety, duruma aşina olan kaynaklara atıfta bulunarak, Perşembe sabahı çalışanlarla paylaşılan iptal duyurusu itibariyle dizinin yalnızca 30 bölümlük bir sezonu yayınlamıştı. Şirket yaptığı açıklamada, dizinin ürettiği içeriğin Paramount Plus'ta kalacağını söyledi.

"60+ ekibi tarafından yapılan mükemmel çalışma Paramount+'da devam edecek."

The Verge ile paylaşılan bir açıklamada şirket, "60 Minutes+ ekibiyle ve izleyicileri zamanımızın en önemli sorunlarından bazıları hakkında bilgilendiren hikayeleriyle gurur duyuyoruz" dedi. “Gazetecilikleri, Gracie, National Headliner ve NABJ Mükemmelliğe Selam Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülle tanındı. 60+ ekibi tarafından yapılan mükemmel çalışma, Paramount+'da yer almaya devam edecek.”

Variety, Paramount Plus içerik sunumunun önemli bir bileşeni olan haberlerin, hizmetin programlama dizisinin merkezinde yer almaya devam edeceğini bildirdi. . Şirketin, 60 Minutes Plus çalışanlarının kuruluş içinde başka roller bulmasına yardımcı olmayı planladığı bildiriliyor.

Seri, geçen yılın Mart ayında, CBS All Access akış öncüllerinden Paramount Plus'ın yeniden markalaşmasıyla başladı. Seri, Capitol isyanı ve metaverse kadar geniş kapsamlı konuları ele aldı ve bölümler 15 dakikadan 20 dakikaya kadar sürdü. Dizi, muhabirler Seth Doane, Wesley Lowery, Enrique Acevedo ve Laurie Segall tarafından sunuldu.

Şu anda 60 Minutes, podcast'ler, YouTube, Facebook ve web sitesi dahil olmak üzere hemen hemen her yerde mevcut. 60MinutesOvertime.com web yayını, izleyicilere sahne arkası video ve arşiv programlarına erişim sağlar. Şirket, programın bağımsız yayın yapan kardeşi 60 Minutes Plus'ı kapatma kararıyla ilgili yorum paylaşmadı.