Paramount Plus, 2025 yılına kadar 150 uluslararası orijinali planlıyor | Tuzla Haber

Paramount, 2025 yılına kadar Paramount Plus akış hizmeti için 150 uluslararası orijinali "işletmeye almayı planlıyor". Duyuru, hizmetin 22 Haziran'da İngiltere ve İrlanda'da lansmanından önce geldi.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 22-06-2022 09:54   Güncelleme : 22-06-2022 09:54
Paramount Plus, 2025 yılına kadar 150 uluslararası orijinali planlıyor | Tuzla Haber

Bir basın açıklamasına göre Paramount, 2025 yılına kadar Paramount Plus yayın hizmeti için 150 uluslararası orijinali “işletmeye almayı planlıyor”. Şirket, Salı günü Almanya, İtalya, Fransa ve Meksika'dan gelen içerikler de dahil olmak üzere orijinallerden yedisiyle ilgili ayrıntıları açıkladı.

Bu büyük yatırımla Paramount, muhtemelen diğer platformların kendi uluslararası orijinallerinden elde ettiği ilgiyi görmeyi hedefliyor. Netflix'in Squid Game'i belki de en başarılısı ve lansmanında yayın hizmetinin şimdiye kadarki en büyük dizisi haline geldi, ancak Fransız gerilim filmi Lupin de bir hit oldu. Apple TV Plus abonesiyseniz, Apple'ın yakın zamanda ikinci sezonu için yenilediği Koreli göçmen bir aile hakkında bir drama olan Pachinko'yu şiddetle tavsiye ederim.

Duyuru ayrıca Paramount Plus'tan hemen önce geliyor' 22 Haziran'dan itibaren kullanıma sunulacağı İngiltere ve İrlanda'ya genişleme. Koreli eğlence şirketi CJ ENM ile ortaklaşa bu ay Güney Kore'de başlatılan hizmet, Eylül ayında İtalya'da, Aralık ayında Avusturya, Fransa, Almanya ve İsviçre'de ve 2023'te Hindistan'da kullanıma sunulacak.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber