Rüya Tabirleri
Giriş Tarihi : 15-01-2022 14:44   Güncelleme : 15-01-2022 14:44
Abone ol

Oğlan Çocuğu

Rüyada oğlan çocuğu görmek nedir, Rüyada Oğlan Bebek Görmek Nedir, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu görmek, rüyada bir çocuğu arkasına alıp götürdüğünü görmek neye işarettir.

Oğlan Çocuğu
Rüyada Oğlan Çocuğu Görmek

Kucakta taşınacak kadar küçük çocuğu rüyada görmek, üzüntü ve kedere yorumlanır. Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete yorumlanır. Tüysüz bir çocuğu olduğunu gören kimse, anası tarafından mirasa kavuşur. Fakir bir kimsenin rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zenginliğe kavuşmasıdır.

Zengin bir adamın rüyada çocuk olduğunu görmesi, iyi değildir ve onun zenginliği kemale ermez. Hanımı hamile olan bir kimse yüzünü çocuk yüzü gibi görse, hanımı kendisine benzeyen bir oğlan çocuğu doğurur. Rüyada bir çocuğu arkasına alıp götürdüğünü gören kimse, bir mülkü idare etmeye muktedir olur. Büyük bir insanın rüyada meme emen bir çocuğa dönüştüğünü görmesi, cehalet sebebiyle insanlığını kaybetmesine yorumlanır. Eğer o kimse, üzüntü, keder ve sıkıntı içindeyse, bunlardan kurtulup sıhhat ve afiyete kavuşur. Günahlardan teybe ederek anasından yeni doğmuş gibi günahsız olur. Bazı yorumcular, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu görmek, dünyada ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete yorumlanır.

Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere yorumlanır. Rüyada çocuk öldürmek, Hızır (A.S.)'ın kıssasında olduğu gibi birçok ilimleri elde etmeye yorumlanır. Bir kimse rüyada birtakım çocuklarının doğduğunu görmesi, üzüntü ve kedere yorumlanır. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir. Bazı yorumcular, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğun büyük bir adam olduğunu görse, o kimsenin güç ve kudretine yorumlanır, dediler.