Rüya Tabirleri
Giriş Tarihi : 15-01-2022 14:44   Güncelleme : 15-01-2022 14:44
Abone ol

Odun

Rüyada odunla ateş yakmak, yanında odun olduğunu görmek, bir kucak odun görmek, bir kimsenin rüyada ateşe odun koyması, odunu ateşle alevlendirmiş görmek nasıl yorumlanır.

Odun
Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, koğuculuğa yorumlanır. Bir kimse yakmak için bir yere birkaç odun konulduğunu görse, o yerde katı ve yaramaz bir söz söylenir ve söz artar.

Rüyada odunla ateş yakanlardan herkes, birisini hakime şikayet eder. Bazen de odun yüklenen kimse halkın ırz ve namusu hakkında kötü söz söyler.

Yanında odun olduğunu görmek, rızka, ihtiyaçlarını gidermeye, mirasa yahut vakıf malına yorumlanır. Eğer o odun kesilip kırılmaya muhtaç ise, güçlük ve şer ile elde edilecek rızka yorumlanır. Eğer odun kesilmeye ve kırılmaya muhtaç değilse güç olan işlerin kolaylaşmasına yorumlanır.

Bazen de, odun ahmaklığa yahut cimrilik yapmaya yorumlanır. Zira cimri ve dengesiz kimse hakkında, «filan odundur» denilmesi atasözlerindendir.www.sendeyim.com/ruya-tabirleri

Bir kucak odun, cinsi muhtelif olan maldır. İşsiz adam kendisiyle beraber bir kucak odun görse, kadri yüce birisinin hizmetinde bulunur.

Hasta için rüyada odun biriktirmek, tedavi olmaya ve hastalığından kurtulmasına yorumlanır..,

Bir kimsenin rüyada ateşe odun koyması, Rabb'ine yaklaşmasına yahut bir küçüğü terbiye ediciye teslimine, yahut bir borçluyu hakime teslim etmesine, yahut bir hastayı doktora götürmesine yorumlanır.

Eğer odunu ateşle alevlendirmiş görse, kurbanı kabul olur, borçlusuna galip gelerek ondan intikamını alır.