Netflix, reklamlarla akışı beklediğimizden daha erken başlatabilir | Tuzla Haber

Netflix, reklam destekli akış başlatma planını hızlandırıyor. New York Times, çalışanlara reklamlarla yeni bir katman söylendiğini ve yıl sonuna kadar şifre paylaşımını engellemeye yönelik bir baskının başlayabileceğini bildirdi.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 11-05-2022 12:29   Güncelleme : 11-05-2022 12:29
Netflix, reklamlarla akışı beklediğimizden daha erken başlatabilir | Tuzla Haber

Netflix'in gelir artışını yavaşlattığını ve on yıldan uzun bir süredir ilk abone düşüşünü duyurmasının üzerinden bir aydan kısa bir süre geçti ve şimdi The New York Times, bu şeyleri tersine çevirme girişimlerinin programını hızlandırdığını bildiriyor.

Netflix, hesap girişlerini paylaşan kişileri daha fazla ödemeye zorlamaktan zaten açıkça bahsediyordu ve rapor ortaya çıkınca, eş CEO Reed Hastings, reklam destekli akış konusundaki tavrını değiştirerek, bunu deneyeceğini söyledi. “gelecek bir veya iki yıl” içinde anlayın. Times'a göre, çalışanlara yönelik yakın tarihli bir not, yöneticilerin artık 2022'nin son üç ayında bir noktada reklam katmanını tanıtmayı hedeflediklerini ve aynı pencerede başlayan şifre paylaşımına yönelik bir baskı olduğunu söyledi.

Disney Plus, Mart ayında reklam destekli akış için kendi niyetlerini açıkladı ve Catie Keck bunun hakkında yazdı ve başkalarının izlemesinin ne kadar süreceğini sordu. Times'ın notta özellikle Apple TV Plus dışında Netflix'in yayın yapan tüm rakiplerinin reklam destekli yayın katmanları sunduğu ya da duyurdukları gerçeğinden bahsettiği gibi, yanıt "hiç de uzun değil" gibi görünüyor.< /p>

İlgili

Netflix, Tudum ile fandom oluşturmayı denedi ve başarısız oldu

Netflix, İki Başparmak Yukarı düğmesini kullanıma sunuyor

Netflix, LightShed Partners'tan analist Richard Greenfield, parola paylaşımına yeni bir odaklanma, The Verge'e bunun ABD'deki fazladan 10 ila 20 milyon müşteri açığını kapatmanın yolu olabileceğini söyledi.

Tüm bu değişiklikler Ayrıca Netflix şimdi her zamankinden daha pahalı olduğu için geliyor. En son fiyat artışı, aynı anda iki akış içeren standart HD akış planının aylık fiyatını ayda 1,50 ABD Doları ila 15,49 ABD Doları arasında artırırken, 4K ve dört eşzamanlı akış içeren premium katmanının fiyatı artık ABD'de 19,99 ABD Doları'dır.

Açıklama: The Verge şu anda Netflix ile bir dizi üretiyor.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber