Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 03:18   Güncelleme : 14-01-2022 03:18
Abone ol

İşte Xbox Series X veya Series S'niz için sahip olmanız gereken bazı aksesuarlar | Tuzla Haber

Microsoft'un Xbox Series X ve Series S konsolları Kasım 2020'de piyasaya sürüldü. Kontrol cihazları, kulaklıklar ve depolama seçenekleri de dahil olmak üzere ihtiyacınız olacak aksesuarlar burada. Ayrıca bazı 4K TV önerileri de ekledik.

İşte Xbox Series X veya Series S'niz için sahip olmanız gereken bazı aksesuarlar | Tuzla Haber

Xbox Series X ve Series S konsolları Kasım 2020'de piyasaya sürüldü. Lansman günü için zamanında bir konsol elde edebildiyseniz veya hala bir tane almak için şans anınızı bekliyorsanız, yeni konsollar isteyebilirsiniz. büyük satın alma işleminizde takılacak aksesuarlar.

Birincisi, kontrolörler. Microsoft'un Xbox One kablosuz denetleyicisinin yeni Series X/S konsollarıyla da uyumlu olduğunu muhtemelen zaten biliyorsunuzdur ki bu harika. Bununla birlikte, eski denetleyici modelinde, yenisini sizin için değerli bir yükseltme haline getirebilecek birkaç özellik yoktur. Örneğin, revize edilmiş denetleyicide klipleri ve ekran görüntülerini kaydetmek ve bunları çevrimiçi paylaşmak için özel bir paylaşım düğmesi, Microsoft'un isteğe bağlı 24,99 $'lık oynat ve şarj edilebilir pilini şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası ve birkaç kozmetik ve fiziksel iyileştirme bulunur. d-pad ve tetikleyiciler. PS5'in DualSense'i gibi tamamen yeni bir kontrolör değil, ancak 59,99 $'lık daha düşük fiyat etiketi ile geliyor.

Fotoğraf Cameron Faulkner

Bir kulaklığa ihtiyacınız varsa, kontrol edin Microsoft'un 100 dolara mal olan kendi Xbox Kablosuz Kulaklığını çıkardı. İncelememde, stokta bulabilirseniz, maliyetine değer, rahat, sezgisel olarak tasarlanmış bir kulaklık olduğunu buldum. Xbox konsollarıyla iyi çalışmasının yanı sıra, Bluetooth aracılığıyla aynı anda başka bir cihaza bağlanabilir, böylece oyun oynarken bir cevapsız aramanız olmaz.

Xbox Kablosuz kulaklık

100 $

Yayınlandığı sırada alınan fiyatlar.

Microsoft'un Xbox konsolları ve PC için kablosuz kulaklığı, bir denetleyici gibi kolayca bağlanır ve ayrıca telefonlar veya diğer cihazlar için eşzamanlı Bluetooth bağlantısını destekler. Ses seviyesi ve sohbet kontrolleri için döndürülebilir kadranları, ayarlamaları basitleştirir.

Best Buy'da 100 ABD Doları, GameStop'ta 100 ABD Doları, Amazon'da 100 ABD Doları