Teknoloji
Giriş Tarihi : 04-12-2021 17:46   Güncelleme : 04-12-2021 17:46
Abone ol

İki Nintendo Switch oyunu satın alın ve Best Buy'da bir tane ücretsiz kazanın | Tuzla Haber

Yine de Best Buy'da iki oyun fiyatına üç Switch oyunu alabilirsiniz. Ayrıca 11 ve 12,9 inç iPad Pro'nun eski sürümlerinde indirimler sunuyorlar. Hatta 4. nesil Echo Dot'u şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla alabilirsiniz.

İki Nintendo Switch oyunu satın alın ve Best Buy'da bir tane ücretsiz kazanın | Tuzla Haber

Best Buy, Nintendo Switch oyun kitaplığından bazı mükemmel oyunların yer aldığı karıştır ve eşleştir indirimine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Şu anda, diğer iki seçkin oyun satın alırsanız, eşit veya daha düşük değere sahip üçüncü bir oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu teklif, nadiren indirim gören The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Mario Tennis: Aces gibi birinci taraf oyunları içerir. Bu teklif 11 oyunla sınırlı olsa da, Nintendo Switch'e özel oyunları stoklamanın en iyi yollarından biri bu.

İlgili

Nintendo için bir sonraki N64 oyunu Switch Online Paper Mario'dur

Kara Cuma fiyatları kadar cazip olmasa da Best Buy, 2020'de piyasaya sürülen 11 inç iPad Pro'nun tüm modellerinde indirim yaptı ve bazı sürümlerde 200$'a varan indirimler sağlandı. Bu tablet, 1 TB'a kadar yerleşik depolama alanıyla sunulur ve M1 işlemci dışında en son sürümde bulacağınız özelliklerin çoğuyla birlikte gelir. Buna USB-C şarjı, 120Hz yenileme hızı ekranı ve çift lensli arka kameralar dahildir. Ancak, biraz daha fazla ekrana sahip bir şey için pazardaysanız, Best Buy 12.9 inç iPad Pro'nun 2020 modelinde benzer indirimler sunuyor. İncelememizi okuyun.