Teknoloji
Giriş Tarihi : 24-11-2021 17:37   Güncelleme : 24-11-2021 17:37
Abone ol

Hulu'nun reklam destekli akış planına katılmak için ayda yalnızca 1 ABD doları maliyeti | Tuzla Haber

Hulu aboneliği, Surface Laptop 4, MacBook Air, AirPods 3, Kindle Unlimited, Sennheiser'ın Momentum True Wireless 2 kulakiçi kulaklıkları, Fitbit Charge 4 ve bir Tile Slim Item Finder takipçisi ile büyük tasarruf edin.

Hulu'nun reklam destekli akış planına katılmak için ayda yalnızca 1 ABD doları maliyeti | Tuzla Haber

Kara Cuma satışları tüm hızıyla devam ediyor ve şimdi bazı popüler akış hizmetleri partiye katılmaya başlıyor. 29 Kasım'a kadar, anlaşmaya hak kazanan hem yeni hem de geri dönen müşteriler, ayda yalnızca 1 ABD Doları karşılığında 12 aylık Hulu'nun reklam destekli akış hizmetinin keyfini çıkarabilir. Tipik olarak ayda 7 dolar - veya yılda 84 dolar - bu, 72 dolarlık bir indirime veya yaklaşık yüzde 85'lik bir indirime eşittir. Bu planla ara sıra bir reklam açılırken, Hulu'nun tüm TV şovlarına ve filmlerine TV'nizden, akış kutunuzdan, tabletinizden, dizüstü bilgisayarınızdan, konsolunuzdan ve diğer cihazlardan erişebilirsiniz. Bu planda iki kişinin aynı anda yayın yapmasına da izin verilir ve altı adede kadar kullanıcı profiliniz olabilir.

Hulu'ya yeni gelenlerin anlaşmaya kaydolurken herhangi bir engelle karşılaşmaması gerekirken, geri dönen müşteriler ancak geçen ay Hulu abonesi olmamışlarsa tasarruf edebilirler.

Hulu aboneliği (12 aylık, reklam destekli)

1 $7 $ %86 indirim