Teknoloji
Giriş Tarihi : 22-11-2021 23:24   Güncelleme : 22-11-2021 23:24
Abone ol

Hitman 3 VR, 2022'de PC'ye geliyor | Tuzla Haber

Oyun geliştiricisi IO Interactive tarafından yapılan duyuruda belirtildiği gibi Hitman 3 VR PC'ye geliyor. Daha önce oyun yalnızca PSVR için mevcuttu ve oyuncuları yalnızca DualShock 4 gamepad ve hareket kontrollerini kullanmakla sınırlandırıyordu. PC versiyonu Ocak 2022'de piyasaya sürülecek.

Hitman 3 VR, 2022'de PC'ye geliyor | Tuzla Haber

Oyun geliştiricisi IO Interactive tarafından, Hitman 3'ün ikinci yılında oyuncuların bekleyebilecekleri içerik yol haritasını ana hatlarıyla belirten bir duyuruya göre, Hitman 3 VR gelecek yıl PC'de kullanıma sunulacak.

HITMAN 3 - Year 2'nin 20 Ocak 2022'de başladığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Yeni haritalar, yeni hikayeler için hazırlanın , yeni modlar ve oynamanın yeni yolları. pic.twitter.com/ALtABxoaqx

— HITMAN 3 (@Hitman) 22 Kasım 2021

Oyunun VR versiyonu özel olduğu için en önemli güncellemelerden biri PC için VR desteğidir. PlayStation VR'a ilk çıktığında. Ekteki “Yıl 2” videosu, hem Oculus Rift S hem de Valve Index ile oynanan Hitman 3 VR'yi kısaca gösteriyor. Bu deneyim, yalnızca DualShock 4 gamepad'i ve sınırlı hareket kontrollerini destekleyen PSVR sürümünden şimdiden daha sürükleyici görünüyor - bu, onunla daha sezgisel Move kontrol cihazlarını bile kullanamayacağınız anlamına geliyor.

Hitman dışında. PC'ye 3 VR gelen IO Interactive, oyunun resmi olarak 50 milyon oyuncuya ulaştığını ve serinin en popüler Hitman oyunu olduğunu da duyurdu. Buna ek olarak, IO Interactive, Elusive Target Arcade modunun kalıcı olarak eklenmesi ve PC'de ışın izleme desteği ile birlikte gelecek yıl bir dizi yeni harita, hikaye ve mod ekliyor.

Hitman 3 VR, Ocak 2022'de PC'ye geliyor, ancak ayrıntılar hala az. IO Interactive, 20 Ocak 2022'de 2. Yıl başlamadan önce oyunun desteklenen platformları ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi sağlayacağını belirtiyor.