Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 21:22   Güncelleme : 14-01-2022 21:22
Abone ol

HBO Max'in Peacemaker'ları, dağınık DC sinematik evrenine nasıl uyduğunu tam olarak biliyor | Tuzla Haber

James Gunn'ın Peacemaker serisi, tam olarak ne olduğunu ve düşündüğünüzden daha önemli olan The Suicide Squad ile nasıl bağlantılı olduğunu anlatmaktan korkmuyor.

HBO Max'in Peacemaker'ları, dağınık DC sinematik evrenine nasıl uyduğunu tam olarak biliyor | Tuzla Haber

Warner Bros., James Gunn'ın The Suicide Squad'ına, öyle olmasına rağmen tam olarak David Ayer'in Suicide Squad'ının doğrudan devamı olarak bakılmadığından emin olmak için yola çıktı. HBO Max'in yeni Peacemaker yan serisi söz konusu olduğunda, stüdyo, oldukça karmaşık sinematik evreni arasındaki bağlantıları ele almak için çok daha farklı bir yaklaşım benimsiyor.

Olaylar tarafından bilgilendirilen spinoff süper kahraman serileri için olağan hale geldi. büyük süper kahraman filmleri - Marvel'in en yeni Disney Plus serisinin tümü akla geliyor - sezonun yaklaşık yarısına kadar daha büyük resme nasıl uyduklarına dair belirli ayrıntılar etrafında dans etmek için. Genellikle bu tür şovların, kendilerinden önce gelen özelliklerin olaylarından sonra ayarlandığını çıkarsanız da, sanki bu ayrıntıları bir noktaya kadar ve soyut olarak uygun bir şekilde bulana kadar düşünmeniz gerekiyormuş gibi hissetme eğilimindedirler. duygusal etki için sezon ortasında ön plana çıktı. Bunun bariz nedeni, stüdyoların bağlantı şovlarının kendi başlarına ayakta kalabilecek hikayeler gibi hissetmesini istemeleri ve bir franchise içindeki her bir projeyi görmedikleri takdirde izleyicilerin korkmasını istememeleridir.

Muhtemelen Peacemaker hakkında da bu endişeleri vardı, şovun ilk bölümü hemen The Suicide Squad ile bağlantılarını canlandırıcı ve bu şovların daha fazlasının düşünmek isteyebileceği bir basitlik düzeyiyle kuruyor. Peacemaker düzgün bir şekilde başlamadan önce, aslında The Suicide Squad'ın tam bir özetiyle açılıyor ve bu, bir dakikadan biraz daha uzun bir sürede başlıyor ve şaşırtıcı derecede sağlam bir iş çıkarıyor ve sizi bir avuç önemli karakter ve anlarda hızlandırıyor. film.

The Suicide Squad'ın anlatı dizilerinden Peacemaker'ın hangisini almayı planladığı yalnızca özetten hemen belli değil. Ancak çok açık olan şey, Peacemaker'ın Amanda Waller için çalıştığı zamanın yakın geleceğinin gidişatını nasıl etkilediğidir. Film, devam eden COVID-19 pandemisi nedeniyle geçen yaz HBO Max'te gösterime girmemiş olsaydı, Warner Bros.'un The Suicide Squad'a "önceden uygulanan" tedaviyi vermekte rahat olup olmayacağını düşünmek ilginç. The Suicide Squad'ın da bir sinema yayını olsa da, Warner Bros.'un 2021 yayın listesinin geri kalanıyla birlikte, bir akış hizmetinde gün ve tarihin bırakılması, yönetmenler ve sinema meraklıları bu stratejinin neye işaret edebileceğinden yakındığı için geçen yıl kaşları ve endişeleri artırdı. sektörün geleceği için.

ve Marvel inşa etti. Marvel hala Avengers: Endgame hakkında organik ve ilginç bir şekilde nasıl konuşulacağından emin değil gibi görünse de, Warner biraz farklı bir konumda çünkü henüz bu tür büyük bir olay yaşamadı ve Peacemaker bugüne kadarki ilk canlı aksiyon süper kahraman spinoff serisi.

The Suicide Squad ve Peacemaker arasındaki el sıkışmanın gösterinin ilk sezonunda başarılı olup olmayacağı henüz net değil, ancak bu tür Move the studio, hem sinemada hem de HBO Max'te özellikler yayınlamaya devam ettiği için gelecekte daha fazlasını düşünmek isteyebilir.

Peacemaker şimdi her Perşembe yeni bölümleriyle HBO Max'te yayın yapıyor.

.