Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-01-2022 23:16   Güncelleme : 13-01-2022 23:16
Abone ol

HBO Max'e yeni bir Degrassi şovu geliyor | Tuzla Haber

Degrassi: Yeni Nesil, tüm bir TV neslini tanımladı ve HBO, bir şişedeki yıldırımı yeniden yakalayabileceğini umuyor.

HBO Max'e yeni bir Degrassi şovu geliyor | Tuzla Haber

Euphoria'nın 2. sezon prömiyerinin hemen ardından, HBO ve ortağı WildBrain, ortak showrunner'lar Lara Azzopardi (The Bold Type) ve Julia Cohen'den (Riverdale) yeni bir Degrassi dizisine yeşil ışık yaktı ve ağın "bir tekrar" olarak faturalandırıyor orijinal gençlik dramasının. ”

Kanadalı gençlerin çalkantılı hayatlarını keşfeden orijinal Degrassi gibi, yeni şov da Toronto'dan farklı kendini keşfetme yolculuklarında olan bir grup lise öğrencisine odaklanacak. Tamamı yarım saatlik bölümlerin yer aldığı öncekilerden (bugüne kadar beş Degrassi dizisi vardı) farklı olarak, en yeni dizi Degrassi'yi bir saatlik bir drama haline getirecek, bu da hikaye anlatımına yaklaşımının bu sefer biraz farklı olacağını gösteriyor. etrafında.

Degrassi, The Next Generation 2015'te sona erdikten sonra teknik olarak birkaç yıl boyunca takılmaya devam etse de, franchise aynı değildi ve zamanla Riverdale ve Euphoria gibi daha yeni şovlar oldu. İnsanların ruhlarındaki genç drama şeklindeki boşlukları doldurmak için gelin. Bununla birlikte, genç odaklı yeni şovların çoğu Degrassi franchise'ına borçlu olsa da, bunlardan birkaçı The Next Generation kadar yapışkan ve geniş çapta popüler olmayı başardı ve ağ kolayca başka bir hit alabilirdi. kartlarını doğru oynarsa eller. İnsanların yeni şovu önceki sınıflarla karşılaştırma şansı bulması biraz zaman alacak, ancak en son eklemeye hazırlanırken, The Next Generation'ın 14 sezonunun tamamı bu bahar HBO Max'e geliyor.

Şu anda herhangi bir oyuncu seçimi veya yeni şovun yaratıcı ekibi hakkında bir bilgi bulunmamakla birlikte, yeni şovun prodüksiyonunun bu yıl içinde 2023'te yayınlanması öngörülen bir tarihte başlaması planlanıyor.