Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-01-2022 17:13   Güncelleme : 13-01-2022 17:13
Abone ol

HBO Max aylık planlarında nadir görülen yüzde 20 indirimden yararlanabilirsiniz | Tuzla Haber

Sınırlı bir süre için, HBO Max'in hem reklamsız hem de reklam destekli katmanları normal fiyattan yüzde 20 indirimli olarak satışta. Ayrıca bugün Samsung Galaxy S21 FE'de, bir çift Nintendo Switch'e hazır NES kontrol cihazında ve daha fazlasında tasarruf edebilirsiniz.

HBO Max aylık planlarında nadir görülen yüzde 20 indirimden yararlanabilirsiniz | Tuzla Haber

İster yeni Harry Potter buluşması özel bölümü, Return to Hogwarts gibi özel içerikler, ister The Matrix Resurrections gibi yeni filmlere erişim olsun, HBO Max aboneliği, günümüzün en popüler oyunlarından bazılarını evinizin rahatlığında ve güvenliğinde izleyebileceğiniz anlamına gelir. . Ne yazık ki, bugüne kadar popüler yayın hizmetinde nadiren fırsatlar görüyoruz.

Şu anda HBO Max, hem reklam destekli hem de reklamsız aylık abonelik planlarında yüzde 20 indirim sunuyor. 2021, abonelere Dune gibi filmlere vizyona girdikleri gün sınırlı süreli erişim sağladı. Warner Bros., bu yıl sinemalarda ve HBO Max'te aynı anda film yayınlamaya devam etme niyetinde olmadığını belirtse de, HBO Max'te sinemalara gelemeyecek altı özel film yayınlayacak. Bride, Kimi, The Fallout, Scoob: Holiday Haunt ve Moonshot. Abonelik ayrıca HBO Max'e özel oyunlara ve Succession, Euphoria, Doom Patrol ve daha fazlası gibi orijinal şovlara erişmenizi sağlar.

25 Ocak PT 23:59'a kadar HBO Max, reklamının fiyatını düşürüyor. - Ayda 14,99 ABD Dolarından 11,99 ABD Dolarına kadar ücretsiz abonelik planı. Bu, bir yıl boyunca yaklaşık 36 $ tasarrufa eşittir; bu, iki aylık reklamsız planı ücretsiz olarak almak gibidir. Alternatif olarak, ayda 9,99 ABD doları, reklam destekli katmanı ayda 7,99 ABD doları karşılığında seçebilir ve yaklaşık 24 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Promosyondan hem yeni hem de süresi geçmiş aboneler yararlanabilir.

The Matrix Resurrections'da Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss.

HBO Max (aylık abonelik)

8 $ %21 %21 indirim

Film dolu bu akış hizmeti planlar sunar reklamlı ve reklamsız. Aylık abonelik ücretinin yanı sıra, yıllık 99,99 ABD Doları (reklamlı) ve 149,99 ABD Doları (reklamsız)

HBO Max'te 8 ABD Doları (reklamlı) HBO Max'te 12 ABD Doları (reklamsız) sunar.