Teknoloji
Giriş Tarihi : 15-01-2022 00:24   Güncelleme : 15-01-2022 00:24
Abone ol

Google'ın kritik Pixel 6 Ocak güncellemesi bazıları için burada | Tuzla Haber

Google'ın merakla beklenen Ocak 2022 güvenlik güncellemesinin görüntü dosyaları artık şirketin geliştirici web sitesinde mevcut. Ocak yamasının Pixel 6 sahipleri tarafından bildirilen çok sayıda hatayı düzeltmesi bekleniyor.

Google'ın kritik Pixel 6 Ocak güncellemesi bazıları için burada | Tuzla Haber

Google, Pixel 6 telefonlar için çok beklenen bir güncellemeyi yayınlamaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Android uzmanı Mishaal Rahman, Google'ın geliştirici sitesine Ocak 2022 yaması için OTA ve fabrika resimleri yayınladığını belirtiyor. Bu, herkesin güncellemeyi şimdi Pixel telefonuna yandan yükleyebileceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda resmi kablosuz güncellemenin yakında cihazınıza geleceği anlamına gelir - ve neden olduğu sorun göz önüne alındığında o zamana kadar beklemek en iyisi olabilir. Aralık güncellemesi.

Ocak güncellemesi, Pixel 6 sahiplerinin merakla beklediği çok sayıda hata düzeltmesini içermelidir. Google başlangıçta bunları Aralık güncellemesinde göndermeyi planlamıştı, ancak kullanıcılar yamayı yükledikten sonra bağlantı sorunlarından şikayet edince dosyaları durdurdu ve sonunda sitesinden kaldırdı. Google, Ocak güncellemesinin Aralık güncellemesinin neden olduğu sorunları ve en az bir tanınmış Pixel 6 kullanıcısını telefonu tamamen terk etmesine neden olan mevcut hataları düzelteceğini söylüyor.

Görüntüler herkese açık durumda. ve bir Kanadalı telekom şirketi, sürüm için 17 Ocak Pazartesi gününe atıfta bulunurken, resmi güncellemenin önümüzdeki hafta başlaması muhtemel görünüyor. Premium bir cihaz almayı bekleyen Pixel 6 veya 6 Pro'yu satın alan kişiler için bu çok erken değil. Donanım gerçekten amiral gemisi seviyesinde olsa da, yazılım deneyimi tam olarak pürüzsüz olmadı.