Genshin Impact'in yaratıcılarından Zenless Zone Zero'nun ilk fragmanını izleyin | Tuzla Haber

Başarılı Genshin Impact'in arkasındaki stüdyo Mihoyo, hem iOS hem de PC'ye gelecek olan Zenless Zone Zero adlı bir sonraki oyununu açıkladı.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-05-2022 12:57   Güncelleme : 14-05-2022 12:57
Genshin Impact'in yaratıcılarından Zenless Zone Zero'nun ilk fragmanını izleyin | Tuzla Haber

Çıkış rekoru kıran Genshin Impact'in arkasındaki stüdyo yeni bir oyunla geri döndü ve ilk fragmanı hemen izleyebilirsiniz. Zenless Zone Zero olarak adlandırılan oyun, New Eridu adlı kıyamet sonrası bir şehirde geçiyor ve “alt-içi felaket” olarak bilinen bir olaya konu oluyor. Fragmana dayanarak, oyuncuların çok havalı görünürken bolca canavarla savaşacağı, bazı öldürücü müzik ve karakter tasarımlarına sahip, aksiyon ağırlıklı bir RPG gibi görünüyor.

Zenless, özellikle şuradan geldiği için dikkate değer. İlk kez 2020'de piyasaya sürülen ve PC, mobil ve PlayStation'da kullanılabilen, küresel hit Genshin Impact ile tanınan Çinli stüdyo Mihoyo. İki oyun, anime esinli bir görsel stil de dahil olmak üzere pek çok ortak noktaya sahip görünüyorlar, ancak Zenless, fantazi ayarını kıyamet sonrası daha cesur bir havayla değiştiriyor.

Oyun hakkında fazla ayrıntı yok. , ancak hem iOS hem de PC'de lansmanı yapılacak. Oyuncular şimdi erken bir "ayar testine" göz atmak için kaydolabilir.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber