Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-01-2022 05:10   Güncelleme : 13-01-2022 05:10
Abone ol

Geico, hiç istemediğimiz Portal reklamını yaptı | Tuzla Haber

Geico, aslında GLaDOS'u içeren bir reklam yaptı ve sigorta şirketi, GLaDOS'un seslendirme sanatçısı Ellen McLain'in rolünü yeniden canlandırmasını bile sağladı.

Geico, hiç istemediğimiz Portal reklamını yaptı | Tuzla Haber

Görünüşe göre yıllar süren Portal filmini hala bekliyoruz, ancak bir tür sinematikte Portal icon / kötü adam GLaDOS'u görmeniz gerekiyorsa, hemen burada veya en üstte izleyebileceğiniz yeni bir Geico reklamı var. bu yazının. Evet, doğru okudunuz — Geico aslında GLaDOS'u içeren Portal temalı bir reklam yaptı ve sigorta şirketi ünlü robot rolünü yeniden canlandırması için seslendirme sanatçısı Ellen McLain'i bile aldı.

Eğer gördüyseniz. Geçtiğimiz yıllardan (veya belki de sonsuza kadar, her zaman farkında olduğum bir karaktermiş gibi geliyor) Gecko Martin'i içeren Geico reklamı, bu reklam tanıdık bir alan olacak. Aperture Science Handheld Portal Cihazı ile donanmış Martin, birkaç espri yapıyor (ve elbette Geico'ya geçerek paradan tasarruf etmenin mümkün olduğunu söylüyor) ve GLaDOS, karakteristik olarak birkaç uğursuz yorumla yanıt veriyor. Martin, sonsuz bir portal olduğu ortaya çıkan bir portala atlayarak reklamı bitirir, lol. (GLaDOS, Martin'e böyle bir çıkmazdan nasıl kurtulacağını söylememiş gibi görünüyor.)

Garip bir reklam. Ve tahmin et ne oldu? Bu, Geico'nun video oyunlarından ilham alan tek reklamı değil. Şirket, Kasım ayında Angry Birds'ün yer aldığı bir reklam yayınladı.