Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-01-2022 23:16   Güncelleme : 13-01-2022 23:16
Abone ol

GameStop, 14 Ocak'ta Pro üyelerine mağazada PlayStation 5 paketleri satıyor | Tuzla Haber

GameStop, ülke genelindeki bazı perakende satış noktalarında bir PS5 satış etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Konsol paketi satın almaya hak kazanmak için ücretli Pro üyeliğine abone olmanız gerekir ve miktarlar sınırlıdır.

GameStop, 14 Ocak'ta Pro üyelerine mağazada PlayStation 5 paketleri satıyor | Tuzla Haber

GameStop PowerUp Rewards Pro üyeleri, hâlâ bulunması zor PlayStation 5'in peşindeler, konsolu ele geçirmek için başka bir şansı olabilir. GameStop bir kez daha 14 Ocak yarın PlayStation 5 paketlerini satıyor.

Perakendeci, bu yılın ilk mağaza içi PlayStation 5 satış etkinliğinin 14 Ocak Cuma günü belirli mağazalarda gerçekleşeceğini duyurdu. Katılmak için GameStop'un yılda 14,99 ABD dolarına satılan Pro üyeliğine abone olmanız gerekir.

Disk sürücüsü sunan standart PlayStation 5, genellikle 499,99 ABD dolarına satılır. Ancak GameStop önceden oluşturulmuş paketler satacağından, bundan daha fazlasını ödemeyi beklemelisiniz. GameStop tarafından yayınlanan bir resimde ayrıca, 399,99 $'lık daha ucuz PS5 Digital Edition'ın bir paketin parçası olarak da mevcut olabileceğini öne sürüyor, ancak bu doğrulanmadı. Bilmeyenler için Digital Edition, aynı özellikleri paylaşan ancak optik sürücüye sahip olmayan bir konsoldur.

Paketin tam içeriğinin içinde ne olacağını henüz bilmesek de, tarihsel olarak, bunlar genellikle PS5 oyunları ve GameStop hediye kartlarının yanı sıra ekstra kontrol cihazları veya şarj cihazları gibi diğer aksesuarları içerir.

Konsolu indirmek için, şirketin mağaza bulma aracını kullanarak bulabileceğiniz yerel bir GameStop mağazasını ziyaret etmeniz gerekecek. Etkinlik muhtemelen her mağazanın açılış saatinde başlayacak olsa da, muhtemelen birçoğu bundan çok önce sıraya girmeye başlayacak, bu yüzden erken kalkmaya hazırlanın. Mümkünse, yerel şubenizin de etkinliğe katılıp katılmadığını önceden kontrol etmeniz önerilir.

Bu etkinlik birkaç yerde düzenlenirken, GameStop miktarların sınırlı olacağını belirtti.

Yarın bir tane almayı başaramazsanız, tekrar kontrol etmeye devam edin. Daha fazla stok yenilendiğinden emin olmak için güncellemeleri yayınlamaya devam edeceğiz.

İlgili

Yeni PlayStation 5'iniz için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar

PlayStation 5 incelemesi: yeni nesil için büyük, kendinden emin bir adım