Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-10-2021 12:06   Güncelleme : 14-10-2021 12:06
Abone ol

G4 TV, Attack of the Show, Xplay ve daha fazlasıyla 16 Kasım'da geri dönüyor

G4 TV gerçekten geri geliyor. Ağın lineer kanalı, Xfinity, Fios, Cox ve Philo'nun lansman sırasında taşıyıcı olarak onaylanmasıyla 16 Kasım'da geri dönecek. Attack of the Show ve Xplay gibi oyun ağının klasik şovlarından bazıları da geri dönecek.

G4 TV, Attack of the Show, Xplay ve daha fazlasıyla 16 Kasım'da geri dönüyor

Bir yıldan fazla süren alay ve ara sıra yayınların ardından G4, 16 Kasım'da doğrusal bir TV kanalı olarak geri dönecek. Şimdiye kadar kanalın Comcast/Xfinity, Verizon Fios, Cox ve Philo'da görüneceği onaylandı. Geçen yıl geri dönüşünü duyurmasından bu yana G4, Twitch'te bazı yeniden birleşme içerikleri ve arada sırada yayınlar yayınladı, burada ağın "çok yıllı bir tanıtım ve ticari ortaklığını" sürdüreceği"

Her ne kadar orijinal G4'ün yaklaşık sekiz yıl önce Esquire Kanalı olarak yeniden adlandırıldı, ağın yeni mantrası “oynamayı asla bırakmadık”. Ağ başkanı Russell Arons, G4'ün "hayranlarımızın gülünç ve oldukça akıl almaz sanal alanımızda bize katılmasını sabırsızlıkla beklediğini" yazıyor.

G4 gelecek ay geri döndüğünde, bazı programlar ve sunucular çok tanıdık olmalı. Attack of the Show, ev sahibi Kevin Pereira ile geri dönerken, Xplay (artık X-Play değil) Adam Sessler'in himayesinde yeniden inceleme işinde. Bazı e-spor odaklı dizilerin yanı sıra G4, orijinal Japonca versiyonunu kablolu kanalında izleyen eski okul hayranları için Sasuke, nam-ı diğer Ninja Warrior için ABD yayın haklarını da aldı.

Yeni bir vurgu, Wizards of the Coast ortaklığıyla oluşturulan D&D Live 2021'in devamı niteliğindeki G4'ün Dungeons & Dragons Sınırlı Serisidir. Gösterinin dört kampanya boyunca ilerlerken "G4 yetenekleri, kıdemli D&D oyuncuları ve ünlülerin bir karışımını" içermesini bekleyin.

İlgili

D&D canlı oyununun yükselişi hayranların çalışma şeklini değiştiriyor Yaklaşım roleplaying

Özel operatörünüz veya hizmetiniz burada listelenmiyorsa, Adam Sessler bir tweet'te ağ kullanıma sunulmaya yaklaştıkça daha fazla duyuru olacağını belirtiyor. G4'ün yeni programı, Red Bull HQ ve Esports Stadium Arlington'ın arkasındaki aynı mimarlık firması tarafından tasarlanan Burbank, CA'daki özel bir stüdyodan yayınlanacak.

içeriğin ayrıca
Twitch'te de yayında olduğunu unutmayın. @G4TV'yi dünya çapında mümkün olduğu kadar çok insan için hazır hale getirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca önümüzdeki haftalarda duyurulacak daha fazla dağıtım kanalı var. https://t.co/FZmy8EKq3n

— Adam "Cadılar Bayramı Referansı" Sessler (@AdamSessler) 12 Ekim 2021