FromSoftware, Dark Souls PC çok oyunculu özelliklerini geri yüklemeye neredeyse hazır | Engadget

FromSoftware, uzaktan kod yürütme açığının keşfedilmesinden aylar sonra, stüdyoyu onları çevrimdışına almaya zorladıktan aylar sonra, Dark Souls oyunları için PC sunucularını geri yüklemeye bir adım daha yakın olduğunu söylüyor.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-05-2022 15:37   Güncelleme : 29-05-2022 15:37
FromSoftware, Dark Souls PC çok oyunculu özelliklerini geri yüklemeye neredeyse hazır | Engadget

FromSoftware, uzaktan kod yürütme açığının stüdyoyu onları çevrimdışına almaya zorlamasından aylar sonra, Dark Souls oyunları için PC sunucularını geri yüklemeye bir adım daha yaklaştığını söylüyor.

"Şu anda FromSoftware, PC Gamer'a verdiği demeçte, Dark Souls serisi için çevrimiçi sunucuları PC'ye geri yükleme süreci. "Sorunu düzeltmek için gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra Dark Souls 3 için sunucuları geri getirerek, her oyun için çevrimiçi hizmeti aşamalı olarak geri yüklemeyi planlıyoruz."

From, sunucularını tam olarak ne zaman getirmeye başlayacağını söylemedi. Dark Souls yayıncısı Bandai Namco daha sonra The Verge ile paylaştığı bir açıklamada, şirket restorasyon sürecinin Dark Souls 3 ile başlayacağını açıkladı. Bu sorunu çözmek için çalışırken oyuncularımıza gösterdiğiniz sabır ve anlayış için,” dedi From.

Bildiri, FromSoftware'in 9 Şubat'ta yaptığı ve uzaktan açıklardan yararlanma sorununun nedenini belirlediğine ilişkin duyurusunu takip ediyor. stüdyo, Dark Souls için PC sunucularının Elden Ring'in 25 Şubat'ta yayınlanmasından sonra çevrimdışı kalacağını söyledi. From'ın en son oyununda da çevrimiçi sorunlar vardı. Mart ayında, bilgisayar korsanları PC oyuncularını sonsuz bir ölüme zorlayabilecek bir istismar buldular. ayy Neyse ki, From aynı ay sorunu hızla çözdü.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber