Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-01-2022 20:14   Güncelleme : 13-01-2022 20:14
Abone ol

Eternals'ın korkunç seks sahnesi ikinci kez biraz zekice | Tuzla Haber

Marvel's Eternals şimdi Disney Plus'ta ve son hafızanın en garip seks sahnelerinden birine sahip, belki de mesele bu.

Eternals'ın korkunç seks sahnesi ikinci kez biraz zekice | Tuzla Haber

Yönetmen Chloé Zhao'nun Marvel's Eternals'ı stüdyo için birçok ilke imza atan bir filmdi, ancak birçok insanın düşündüğü gibi, MCU'nun ilk seks sahnesini öne çıkardığını söylemek biraz yanlış olur. Daredevil ve Netflix / Marvel çetesinin geri kalanı, mevsimleri sinematik evrenin boyunlarında aşmak için harcadı ve bu şovlar, Eternals'ın süper güçlü sekse çok evcilleştirmesi için bazı temeller attı. Eternals'ın seks sahnesi teknik olarak Marvel'ın ilk veya özellikle izlemesi "eğlenceli" olmayabilir, ancak filmin hikayesinin nasıl biteceğine dair bariz olanı belirtmenin daha akıllıca yollarından biri.

Bu makale, Marvel's Eternals için spoiler içerir.

Marvel'in sinematik evreninin kozmik kökenlerine duygusal açıdan atıl bir giriş olan Eternals boyunca, Eternals'ın kendilerinin nasıl büyüdüğünü size göstermeyi amaçlayan birçok an var. Dünya üzerinde değişen derecelerde gizlilik içinde yaşayarak geçirdikleri binlerce yıl boyunca insanlığı sevmek ve onunla özdeşleşmek. Ebedilerin bin yıl boyunca avlanabilmesi için etrafta yalnızca çok sayıda Sapkın - kozmik olarak yetkilendirilmiş canavarlar - varken, Ebedilerin kendilerini, Dünya tarihinin büyük planında, kendilerini bu tür şeylere ilgi duymaya yetecek kadar kapalı kalma süresiyle bulması uzun sürmez. … okumak, çiftçilik yapmak, yeni diller öğrenmek gibi diğer şeyler.

Ikaris ve Sersi bir anı paylaşıyor. Marvel Studios

Yine de bu tür etkinliklere ek olarak, Eternals'ın birkaç kahramanı da kendilerini İncil'deki anlamda birbirlerini tanımak isterken buluyorlar, bu fikir filmin özellikle Sersi (Gemma Chan) ile keşfettiği bir fikir. ve Ikaris (Richard Madden). Eternals, romantizm ve fiziksel yakınlığın Eternals'ın insanları izleyerek öğrendiği şeyler olduğunu açıkça söylemese de, Sersi ve Ikaris'in çok konuşulan seks sahnesi, anın ne kadar garip olduğu düşünüldüğünde, durumun böyle olabileceğini düşündürmekten daha fazlası. öyle.

Ebediler, sonunda kendi hayallerinin peşinden gitme özgürlüğünün kendilerine verildiğine inanmaya yönlendirildikten kısa bir süre sonra, ekibin lazer görüşlü uçan tuğlası Ikaris, cesaretini toplayıp Sersi'ye söyler. , dönüşüm güçleri olan yumuşak sözlü bir arabulucu, ona derinden aşık olduğunu, her zaman olduğunu ve her zaman olacağını söyledi. Ebedilerin kendi yaşam tarzları olan yabancı varlıklar olmalarına rağmen, Seri ve Ikaris aşklarını en insani yollarla tamamlarlar, çünkü ikili filmin başlarında birlikte maceraya atılırlar ve sonunda en iyi tanımlanabilecek en iyi tanımlanamayan şeyde kilitli bir kumul üzerinde çıplak kalırlar. cinsel kongre.

Ikaris ve Sersi'nin ilişkisi, Eternals'ın hikayesinin gelişmesinde önemli bir rol oynasa da, Madden ve Chan'in ekran kimyasının eksikliği, karakterlerin kişilerarası dinamiklerini filmin en az zorlayıcı yönlerinden biri haline getiriyor. Sahnenin Zhao için ne kadar önemli olduğunu ve Makkari (Lauren Ridloff) ve Druig (Barry Keoghan) ve Thena (Angelina Jolie) ve Gılgamış (Don) gibi diğer Eternals arasında ne kadar gerçek bir ekran kimyası olduğunu göz önünde bulundurarak harika bir film. Lee).

Çift, sonunda en iyi tanımlanabilecek olağandışı cinsel birleşmede kilitli kalır

Ebedilerin odağını günümüze, Ebedilerin Sapıklar tarafından saklandıkları yerden geri getirildiği zamana kaydırdığı sırada. ani yeniden ortaya çıkma Bu nedenle, dünya büyük ölçüde farklı bir yer ve Ebedilerin çoğu farklı insanlar haline geldi.

Eternals çok yoğun bir film olduğu için, gerçek ekipte güç ve otoritenin nasıl dengelendiği gibi bazı fikirler biraz karışıyor, ancak ölmekte olan bir Ajak yeni Prime Eternal olmak için Sersi'yi seçtiğinde , hikaye ilginç bir şeyin geneline doğru ilerliyor.

Eternals'ın son sahnesinde dünya yıkımın eşiğinde sallanırken, Sersi ve Ikaris gözyaşları içinde ölümüne savaşacakmış gibi görünüyor ve film, onların ne olduğunu hissettirmek için bir montaja geçiyor. yeniden hissediyorlar. İkisi birbirini çıplak gören insanlar değil, Çok İyi Arkadaşlar olarak karşımıza çıkıyor

Eternals'ın savunmasında, büyük bir süper kahraman dövüşü sırasında bir seks sahnesine geri dönüşler o kadar iyi oynamayabilir izleyicilerle, bu yüzden Ikaris ve Sersi paylaştıkları tüm tarihi yansıttıkları için ekranda bir daha ortaya çıkmıyor. Yine de, ikisinin, Dünya'nın kaderi için savaşırken birbirlerini çıplak gören insanlardan ziyade Çok İyi Dostlar olarak karşılaşmaları anlatılıyor. Eternals hikayesinin bu kısmına geldiğinde, film zaten zar zor açıklanmış kozmik bilgiler ve agresif özel efektlere o kadar batmış durumda ki, duygusal vuruşlarının hiçbiri gerçekten çalışmıyor.

Özellikle gittiğinizde ne işe yarıyor? Geri dönüp Eternals'ı daha yakından izlemek, Sersi'nin Ikaris'in Ikaris'le olan romantik ilişkisinin bir düzeyde sürmeyeceğini bildiği fikriydi. Çok fazla hareketli parçası olan bir filmde, bu tür ayrıntılar gerçekten aramanız gereken bir şeydir, ancak Eternals artık herkes için Disney Plus'ta yayınlandığından, Sersi'nin çok daha kolay olduğunu bildiği anı tam olarak belirlemek için geri dönüyoruz.

.