Erken Amazon Prime Day fırsatları şimdiden başladı | Tuzla Haber

Amazon'un iki günlük Prime Day satış etkinliği 12 Temmuz'a kadar başlamıyor, ancak bazı anlaşmalar yavaş yavaş gelmeye başladı. Akıllı ev cihazları, TV'ler, yayın çubukları ve telefon aksesuarları söz konusu olduğunda ilk kuşların solucan alıp almadığına bakın.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 23-06-2022 14:04   Güncelleme : 23-06-2022 14:04
Erken Amazon Prime Day fırsatları şimdiden başladı | Tuzla Haber

Amazon Prime Day her geçen gün daha da yaklaşıyor ve şimdiden erken fırsatlarla birlikte bir ivme kazanmaya başladı bile. 12 Temmuz, iki günlük satış etkinliğinin başlangıcı olarak planlanıyor, ancak bu tarihten önce ortaya çıkacak bazı güzel indirimlere bahse girebilirsiniz. Anlaşmaların yavaş yavaş arttığını veya ara sıra sel baskını görebiliriz. Diğer perakendecilerin de karışıma dahil olmak isteyecekleri muhtemeldir, bu nedenle Walmart ve Target gibi satışları aramaya devam edin, ikincisi zaten aynı dönem için planlanmış bir "Anlaşma Günleri" etkinliğine sahiptir. Amazon açıkça kendi şovunun yıldızı olsa da, Prime Day fırsatlarının Prime üyelerine özel olduğunu ve diğer perakendecilerin rekabet halindeki satışlarının herkese açık olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu arada, bir derleme yapıyoruz. Akıllı ev teknolojisi, TV'ler, akış cihazları ve diğer önemli gadget'lar hakkında alabileceğiniz en iyi Prime Day fırsatları. Öğelerden bazıları, en iyi fiyatlarıyla mevcut olmayabilir ve diğerleri, Prime Day uygun şekilde başladığında daha büyük indirimler alabilir, ancak şimdilik, sunulan en iyi erken indirimler, indirimler ve fırsatlardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

İlgili

İşte şu anda en iyi Amazon Echo fırsatları

İşte şu anda en iyi Kindle fırsatları

Amazon Echo cihazlarında fırsatlar h2>

Prime Day, Alexa donanımlı akıllı hoparlörler ve ekranlar veya Ring ve Eero gibi Amazon'a ait şirketlerden ürünler arıyorsanız, Amazon cihazları satın almak için genellikle yılın en iyi zamanlarından biridir. Sonuç olarak, Amazon yapar veya sahibi olursa, Kara Cuma ve Siber Pazartesi dışında Prime Day'in yılın en iyi fiyatına sahip olma şansı yüksektir.

Büyük boyutlu Echo Show 15 Şu anda ikinci nesil Echo Show 5 ile birlikte toplam 249,99 $'a, yani Echo Show 15'in tipik satış fiyatına sunuluyor. En büyük ve en küçük Echo akıllı ekranları birleştiren indirimli paket, size 84,99 $ tasarruf sağlıyor ve Duvarınız için 15,6 inç ekran ve komodininiz için 5,5 inç ekran.

Amazon Echo Show 15 (ikinci nesil Echo Show 5 ile)

250 $

250 $ Amazon'da
Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber