Teknoloji
Giriş Tarihi : 24-11-2021 19:41   Güncelleme : 24-11-2021 19:41
Abone ol

En iyi Kara Cuma 2021 telefon fırsatları | Tuzla Haber

Kara Cuma ve Siber Pazartesi, ister iPhone ister Android olsun, yeni bir telefon satın almak için harika bir zaman. Hala sahip olan bazı eskileri veya bazı tatlı fiyat indirimleri veya atılan hediyelerle yeni telefonlar bulacaksınız.

En iyi Kara Cuma 2021 telefon fırsatları | Tuzla Haber

Yeni bir telefona mı ihtiyacınız var? Kara Cuma ve Siber Pazartesi, bu tatil sezonunda kendiniz için veya en yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye olarak bir telefon alışverişi yapmak için harika bir zaman. Bu, perakendecilerin ve taşıyıcıların, gelecek yılın modellerine yer açmak veya yeni hücresel müşterilere kaydolmak için en iyi fırsatlarını bıraktığı yılın zamanıdır. Android kullanıcıları Samsung, Google, OnePlus ve Motorola gibi markaların sunduğu bir dizi mükemmel fırsattan para kazanabilir; Ancak Apple, iPhone indirimleri söz konusu olduğunda çok cimri davranıyor. Bir iPhone satın alırken bir hediye kartı veya bir çift AirPods alabilirsiniz ya da bir taşıyıcı "ücretsiz" bir iPhone için daha yüksek bir takas değeri sunabilir.

İşte en iyi Kara Cuma telefon fırsatları. şimdiye kadar bulduk. Mümkünse, kilidi açılmış bir telefon satın almanızı öneririz, böylece satın alma işlemine bağlı herhangi bir koşul olmayacaktır. Bir taşıyıcı promosyonu eklersek, anlaşmayı elde etmek için gerekli olan tüm gereksinimleri belirteceğiz. Birçok telefon üreticisinin tüm yıl boyunca yaşadığı tüm tedarik sorunları göz önüne alındığında, orada çok fazla stok olmayabilir. İyi şanslar!

İlgili

Şu anda alabileceğiniz en iyi Kara Cuma erken fırsatları

Gerçek kablosuz kulaklıklarda Kara Cuma için en iyi fırsatlar

Şu anda satın alınabilecek en iyi telefon

500 doların altındaki en uygun bütçeli telefon

iPhone 13'ler gökkuşağı gibi. Gökkuşağı halinde iPhone 13'ler. Sınır

Apple iPhone Fırsatları

Deneyimlerimize göre, Apple hiçbir iPhone modelinde fiyat indirimi sunmuyor. En fazla, bir çift ücretsiz AirPods ve/veya gelecekteki bir satın alma işleminde kullanmak üzere bir hediye kartı alırsınız.

iPhone SE

Şimdiye kadarki en iyi fırsat, Walmart Family Mobile ile Walmart'ta şu anda 199 $ olan ön ödemeli 64GB iPhone SE (2020) — bu, iPhone 11 ile aynı yonga seti ve Apple'dan dört yıllık yazılım desteği alacak.

Apple iPhone SE (2020)

199 $ 249 %21 indirim

En iyisi iPhone, 2021'de (64 GB) 500 doların altında.

Walmart'ta 199 $