Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 22:23   Güncelleme : 14-01-2022 22:23
Abone ol

Eero, bir Wi-Fi 6E ağ ağ sistemi başlatmaya yakın olabilir | Tuzla Haber

Eero 6 Plus ve Eero Pro 6E olarak adlandırılan cihazlar için bu hafta yeni FCC başvuruları ortaya çıktı. Pro için bu 6E markası, Wi-Fi 6E'yi destekleyeceğini gösterebilir.

Eero, bir Wi-Fi 6E ağ ağ sistemi başlatmaya yakın olabilir | Tuzla Haber

Amazon'a ait olan Eero, Eero 6 Plus ve Eero Pro 6E olarak adlandırılan cihazlar için bu hafta yeni FCC başvuruları göründüğünden, yakında yeni yönlendiricileri duyurmaya yakın görünüyor. Pro'nun 6E markası, Wi-Fi 6E'yi destekleyeceğini gösterebilir, bu da daha hızlı bağlantılar için 6GHz spektrumundan yararlanabileceği anlamına gelebilir.

Yönlendirici üreticileri yavaş yavaş Wi-Fi 6E özellikli ağ yönlendiricileri tanıtıyor, Netgear'dan 1.500$'lık Orbi sistemi ve Linksys'in 1.200$'lık seçeneği gibi bazıları oldukça pahalı olsa da. Eero'nun 6E özellikli sisteminin ne kadara mal olabileceğini bilmesek de, Eero 6 Pro için 3'lü paketin 599$'dan piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, bu seçeneklerden daha hesaplı olabilir.

Yeni yönlendirici isimler dosyalarda bulunan Eero etiketlerinde görünüyor. Etiketlerde, Eero 6 Plus'ın model numarası R010001 iken, Eero Pro 6E'nin model numarası S010001'dir - her ikisi de google'da arattığımda şu anda mevcut cihazlar olarak görünmüyordu. Yeni adlar, bu yönlendiricilerin daha yinelemeli yükseltmeler olabileceğini veya şu anda mevcut olan Eero 6 ve Eero Pro 6'nın yanına yerleştirilebileceğini gösteriyor.

İşte Eero 6 Plus'ın etiketi. Resim: FCCID.io Ve Eero Pro 6E için olanı. Resim: FCCID.io

Amazon ve Eero, bir yorum isteğine hemen yanıt vermedi.