Dune: Part II, imparatorunu Christopher Walken'da buldu | Tuzla Haber

Dune: Part II, en başından beri House Atreides'e karşı komplo kuran imparatoru oynamak için kadrosuna Christopher Walken'ı ekledi.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-05-2022 11:37   Güncelleme : 13-05-2022 11:37
Dune: Part II, imparatorunu Christopher Walken'da buldu | Tuzla Haber

Denis Villeneuve'nin ilk Dune filmi, efsane olma yolunun başlangıcındaki Paul Atreides'e yeni bir bakış açısı getiren kapsamlı bir destandır, ancak film, Frank Herbert'in orijinal romanından bir dizi ayrıntıyı ve karakteri gizlemeye özen gösterir. gizli. Villeneuve'nin Legendary'nin ikinci Dune filminde izleyicileri şaşırtmak için bazı şeyleri geride bıraktığı açıktı ve son çıkan oyuncu seçimi haberleri, yönetmenin ne yaptığını bildiğini gösteriyor.

Son tarihlerde Christopher Walken'in imza attığı bildirildi. Dune'da: Paul Atreides'in babası Leto'yu Arrakis gezegenine göndermekten sorumlu olan Padişah İmparatoru Shaddam IV'ü canlandırmak için II. Bölüm. Herbert'in romanında, Harkonnen Hanesi ve imparator, Fremenlerin Atreides Hanesi'ni ortadan kaldırma girişiminin ardından Arrakis'e karşı devam eden direnişini öğrendiklerinde şok olurlar. Dune: Part II'nin, kitaptan ilk filmin pek ulaşamadığı unsurları nasıl kapsaması gerektiği göz önüne alındığında, imparator hikayenin tek ilginç yeni kısmı olmayacak. Ancak Dune: Part II 20 Ekim 2023'te vizyona girdiğinde kesinlikle en önemli bölümlerden biri olacak.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber