Coinbase, kripto fiyatları düştüğü için büyük kesinti yaşıyor | Tuzla Haber

Önde gelen bir kripto para borsası olan Coinbase, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatındaki son düşüşten sert bir şekilde etkilendi ve bu son kesintiyi özellikle kullanıcılar için endişe verici hale getirdi.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-05-2022 11:37   Güncelleme : 13-05-2022 11:37
Coinbase, kripto fiyatları düştüğü için büyük kesinti yaşıyor | Tuzla Haber

Coinbase kullanıcıları, kripto para fiyatlarındaki yaygın bir çöküşün ortasında korkuları artırarak para çekmede zorluk yaşadıklarını bildiriyor.

Şirket, Perşembe günü bir tweet ile sorunları doğruladı. Şirket, "Bazı müşterilerin Coinbase ve Coinbase Pro'da işlem yapma ve hesaplara erişme konusunda sorun yaşadığının farkındayız" dedi. "Paranız güvende ve bu konu üzerinde aktif olarak çalışıyoruz. Yakında burada bir güncelleme sağlayacağız.”

Kısa bir süre sonra şirket, durumun çözülüyor olabileceğini belirtti: “Bir düzeltmeyi uyguladıktan sonra iyileşme görüyoruz, ancak ekiplerimiz durumu izlemeye devam ediyor. ”

Bir düzeltme uyguladıktan sonra iyileşme görüyoruz, ancak ekiplerimiz durumu izlemeye devam ediyor. İçiniz rahat olsun, hepimiz hazırız ve hizmetlerimizin sağlıklı olmasını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. https://t.co/N1t0FqMA5z

— Coinbase Support (@CoinbaseSupport) 12 Mayıs 2022

Reddit'teki topluluklarda, kullanıcılar para çekme işlemlerinde sürekli gecikmeler olduğunu ve bunun sonucunda binlerce doların ortada kaldığını bildirdi. denge. Daha yakın zamanlarda, başka bir kullanıcı uygulamaya veya web sitesine hiçbir şekilde erişemediklerini bildirdi.

"Ayı piyasası sunucularını çökertti mi?" yazı okur. "Birisi hızlı ticaret yapmak istiyorsa oldukça korkutucu."

Devre dışı kalma süresi, kripto para fiyatlarındaki yaygın bir düşüşün ortasında gelir ve alım satımlara ve para çekme işlemlerine özel bir aciliyet katar. Bitcoin, bir ay boyunca değerinin yüzde 25'inden fazlasını kaybederek 30.000 doların altına düştü. Herhangi bir finansal çöküşte olduğu gibi, fiyat düşüşü birçok kripto para sahibini varlıklarını satmaya itti ve birçok kurumun temel finansal altyapısını test etti.

Önde gelen bir kripto para birimi değişimi ve cüzdan hizmeti olarak Coinbase özellikle etkilendi. kazadan zor. Şirket bu haftanın başlarında gelirinde keskin bir düşüş bildirdi ve hisseleri bir hafta boyunca değerinin yarısından fazlasını kaybetti. Kullanıcılar, özellikle Coinbase hesap sahiplerinin iflas işlemlerinde teminatsız alacaklılar olarak görülebileceğini ve şirketin iflas etmesi durumunda hesaplarından para kaybedebileceklerini öne süren bir mali dosyalama ile sarsıldı. Coinbase CEO'su Brian Armstrong, kullanıcı fonlarının tehlikede olmadığını söyleyerek iddialara itiraz etti.

Coinbase bir yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber