Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-10-2021 01:50   Güncelleme : 14-10-2021 01:50
Abone ol

Bu elektronik peri kavanozu, Pokémon ve Tamagotchi'nin büyüleyici bir karışımıdır | Engadget

WowWee'nin yeni LCD oyuncağı, çocukların renkli periler koleksiyonunu bir kavanozda toplamasını sağlıyor.

Bu elektronik peri kavanozu, Pokémon ve Tamagotchi'nin büyüleyici bir karışımıdır | Engadget

Çocuğunuz fantezi ve el sanatlarını seviyorsa, onlarla bir peri kavanozu yapmış olabilirsiniz. Aramızdaki çocuksuzlar için bu, sıradan bir mason kavanozun içine sihirli bir yaratık hapsolmuş gibi görünmesi için özenle kesilmiş bir siluetin yanı sıra parıltı ve ışıklarla doldurulduğu bir sanat projesi. Şirin, ama ışıklar söndüğünde ya da çocuk bundan sıkıldığında sihir sonunda kayboluyor. Oyuncak üreticisi WowWee'nin gelecek ay gelecek 40 dolarlık bir dijital versiyonu var, burada eğlencenin kapak kapandığında bitmesi gerekmeyecek, toplanacak, beslenecek ve takas edilecek bir dizi interaktif yaratık sayesinde. Bu Pokémon Fae Versiyonu.

WowWee Got2Glow Fairy Finder, beyaz plastik bir muhafazası ve dönmüyormuş gibi görünen pembe kapağıyla süt kavanozuna çok benziyor (denemeyin). Bunun yerine, bir mikrofon ile birlikte ışık ve eğim sensörlerine de sahip olan, kalp şeklinde küçük bir kapı var. Bunun normal peri kavanozunuz olmadığının en büyük işareti, ön taraftaki 2,5 inç LCD ekran. Bu siyah beyaz bir ekran, ancak kavanozun içindeki ışıklar, şu anda güvertede olan perinin türüne göre LCD'yi renklendirecek.

dims? image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.comKris Naudus / Engadget

Çiçek şeklinde üç düğme vardır; orta düğmeye iki kez basıldığında peri bulucu modu devreye girer.

Ekranda görünen peri türü, kavanozun çevresine bağlıdır: odada ne kadar ışık veya gürültü var ve kavanozun sallanıp sallanmadığı veya ters çevrildiği. Baş aşağı ve karanlıkta parlayan periler bile var.

Ekran genellikle kavanoz açıkken yakalanan son hareketli karaktere döner, ancak şu anda tutulan herhangi bir yaratık, içine girilerek görüntülenebilir. Menü. Seçenekler arasında, oyuncunun bulut engelleri etrafında bir periye rehberlik ettiği çok basit bir mini oyun olan koleksiyonu görüntüleme, ticaret işlevi ve tabii ki sistem ayarları - yani ekran parlaklığı ve cihaz hacmi yer alır. İkincisini açmak isteyeceksiniz, çünkü başlamak oldukça sessiz ve en yüksek seste bile o kadar da sinir bozucu değil. (Stresli bazı ebeveynler aynı fikirde olmayabilir.) Çocuklarınız oyun oynadıktan sonra cihazı kapatmayı unutursa endişelenmeyin, çünkü cihaz birkaç dakika hareketsiz kaldıktan sonra kendi kendine uyku moduna geçer.

Kitty cat periKris Naudus / Engadget

Toplanacak 100'den fazla peri var, farklı kapak renkleri ve koyu mavi ile üç jarse stili arasında bölünür: pembe, fuchsia münhasıran Walmart aracılığıyla satılmaktadır.

(Burada Pokémon Link Cable takas geri dönüşleri alıyorum.) Ve birkaç özel peri, bir tatil sürümü için tutuluyor. (Efsanevi Pokémon dağıtımından farklı değil.)

100 peri türü olduğu varsayılsa da, bunlardan bazılarının rengi değişiyor: Pembe, mor ve mavi renklerde baş aşağı bir perim var ve çok nazik üçünü birbirinden ayırmak gerçekten zor. Ve kavanoz, perilerin isimlerini göstermiyor veya hangilerini kaçırdığınızı size söylemiyor. Bunun için, çocukların tüm peri listesini aramak için mobil cihazlarındaki Find My Fairy uygulamasına gitmeleri gerekecek. Ne yazık ki, kavanozu test ederken bu uygulama ve beraberindeki web sitesi yayında değildi, bu yüzden ne kadar iyi çalıştıklarını söyleyemem.

Kris Naudus / Engadget

Peri Bulucu'yu dört gündür kullanıyorum ve şu ana kadar 10 farklı peri türü yakaladım, bunlardan biri açık kavanoza kendi kendine, beni meşgul etmeden uçan da dahil. peri bulucu modu.

Bu yüzden, şimdiye kadar minimum etkileşimle olası varyasyonların üçte birine sahibim - umarım diğer çeşitlerden bazıları daha zorlayıcı olur, böylece bu 40 dolarlık oyuncağın içinde çok fazla oyun süresi olur. Ayrıca kavanozun daha fazla oyun ve hatta belki tam renkli ekran içeren gelecek sürümlerini görmek isterim. Oldukça keyifli ama özellik açısından Fairy Finder'ın Pokémon ve Tamagotchi izleyicilerini yakalamak istiyorsa hala yapması gereken çok şey var..