Birden fazla hesap desteği sonunda Google TV'ye sunuluyor | Tuzla Haber

Çok sayıda gecikmeden sonra Google, kişiselleştirilmiş profilleri Google TV'de kullanıma sunuyor. Kullanıcılar artık sunucu tarafı güncellemesi sayesinde Google TV'li bir Chromecast'e izleme listeleriyle birlikte birden fazla hesap ekleyebiliyor.

Gündem
Giriş Tarihi : 22-06-2022 13:12   Güncelleme : 22-06-2022 13:12
Birden fazla hesap desteği sonunda Google TV'ye sunuluyor | Tuzla Haber

2020'nin sonlarında Google TV'li Chromecast ile birlikte gelen en büyük özelliklerden biri, aynı adı taşıyan Google TV yazılımı ve kontrol paneliydi. Google'ın TV izlerken hizmetlerini gözünüzün önüne getirme konusundaki son girişimi, elbette tek kişilik bir hane iseniz, kişiselleştirmeyi ve akıllı önerileri ön plana çıkaran bir başlatıcıydı. Google TV yalnızca bir kullanıcı profilini destekledi ve daha sonra Baby Shark ile ilgili sonsuz önerilere maruz kalmamanız için çocuk profilleri ekledikten sonra Google, daha fazla profili destekleme sözü verdi. Bazı uzun gecikmeler ve yavaş bir dağıtımdan sonra, bu özellik sonunda burada.

İlgili

Görünüşe göre Google'ın daha ucuz Chromecast'i gerçeğe dönüşüyor

Google TV uygulaması başlatılıyor akış hizmetleriniz için başka bir merkez olarak iOS'ta

Google TV kullanıcıları, canlı bir sunucu tarafı güncellemesi sayesinde artık cihazlarına birden fazla kullanıcı profili ekleyebilmelidir, ancak yine de yeniden başlatma veya yeniden yükleme gerektirebilir tetiklemek için Google TV uygulamasının Chromecast'imi Google TV ile yeniden başlatmanın bana "Google TV'deki profillerle tanışın" açılış ekranı verdiğini ve başka bir Google hesabının eklenmesi seçeneğinin geldiğini şahsen onaylayabilirim.

Daha fazla Google hesabı ekledikten sonra, Arayüzünüzü, izleme alışkanlıklarınıza göre ayrı izleme listeleri ve akıllı önerilerle özelleştirebileceksiniz. Bu, umarız, anime şovları veya güreş belgeselleri gibi kendi suçlu zevkleriniz konusunda partnerinizi tavsiyelere tabi tutmak zorunda kalmazken ne izlemek istediğinize karar vermek için gereken süreyi kısaltmanıza yardımcı olur.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber