Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-10-2021 03:37   Güncelleme : 14-10-2021 03:37
Abone ol

Birçok kullanıcı mesaj gönderemediği veya gönderemediği için Snapchat çalışmıyor

Çarşamba sabahı bir kesinti Snapchat'i etkilemeye başladı. Birçok kullanıcı, hikayelerine gönderi göndermeye veya hizmete mesaj göndermeye çalışırken hata alıyor.

Birçok kullanıcı mesaj gönderemediği veya gönderemediği için Snapchat çalışmıyor

Pek çok kullanıcı başarılı bir şekilde hikaye güncellemeleri yayınlayamadığını veya hizmete mesaj gönderemediğini bildirdiği için Snap Streaks, son birkaç saattir risk altında. Snapchat Destek Twitter hesabı bir tweet'te, bu sabah insanlara "sıkı durun, araştırıyoruz!" diyen sorunlar olduğunu doğruladı.

Sorunun kaynağı belirsiz, ancak bu değil' Düzeltilmesi uzun zaman alabilecek Facebook düzeyinde bir olay gibi görünüyor. Uygulamanın kendisi bazılarımız için hala çoğunlukla işlevseldir ve yayınlamaya çalışmazsanız, herhangi bir şeyin yanlış olduğunu hemen fark etmeyebilirsiniz. Ayrıca sürekli çökmüyor, bu Snapchat için bir sorun oldu. Bu nedenle, hizmet her geri yüklendiğinde, tekrar bağlanabilmek için bir güncellemeye ihtiyacınız olmayabilir.

Kullanıcı raporlarına, kendi deneyimlerimize ve DownDetector'a bir göz atmaya dayanarak, sorun henüz çözülmedi, ancak Snapchat'ten herhangi bir bilgi alırsak veya bir şeylerin değiştiğini fark edersek, bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Bazılarının Snapchat kullanıcıları şu anda uygulamayı kullanırken sorun yaşıyor - sıkı durun, araştırıyoruz!

— Snapchat Desteği (@snapchatsupport) 13 Ekim 2021