Beyaz Saray, insanların "küçük bir yüzdesinin" hızlı COVID-19 testlerini sipariş edemeyecekleri konusunda uyardı | Tuzla Haber

Beyaz Saray, insanların küçük bir yüzdesinin USPS aracılığıyla hızlı COVID-19 testleri sipariş edemediği konusunda uyardı.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 18-01-2022 23:47   Güncelleme : 18-01-2022 23:47
Beyaz Saray, insanların

Başkan Joe Biden'ın Amerikalıların hükümetten ücretsiz olarak evde hızlı COVID-19 testleri sipariş edebileceklerini ilk açıklamasından yaklaşık bir ay sonra, yönetimin web sitesi nihayet Salı günü yayına girdi. Ancak sitenin kullanıma sunulmasından saatler sonra kullanıcılar, diğer kiracıların zaten sipariş vermiş olabileceği evlere veya apartmanlara sipariş vermekte zorlandı.

Sorunun boyutu, yayınlandığı tarihte hala belirsiz, ancak Beyaz Saray sözcüsü Kevin Munoz, "Bu gerçekten küçük bir yüzde ve USPS kısa süre içinde bu konuyla ilgili açıklamamızı gönderecek." dedi.

Çok aileli evler ve apartmanlar için test siparişi vermeye çalışan kullanıcılar bu sorunu en çok yaşıyor gibi görünüyor. Bir kullanıcı forma bilgilerini girdiğinde, siparişinin verilemediğini belirten bir hata mesajıyla karşılaşıyor.

"Kayıtlarımız, evde COVID-19 testlerinin zaten sipariş edildiğini gösteriyor. bu adres için. Aynı adres için mükerrer siparişleri işleyemiyoruz”, sipariş veren sitenin hata sayfasında şu ibare yer alıyor:

Geçen hafta Beyaz Saray, kullanıcıların aşağıdaki durumlarda testler sipariş etmek için bir yardım hattını arayabileceklerini belirten bir bildiri yayınladı. web sitesine erişemezler. Açıklamada, "Her hane için ücretsiz testler olacak ve geniş erişimi teşvik etmek için ilk program, her ikamet adresi için dört ücretsiz test istenmesine izin verecek" dedi.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber