Teknoloji
Giriş Tarihi : 14-01-2022 21:22   Güncelleme : 14-01-2022 21:22
Abone ol

Bethesda, bu Starfield akıllı saati ile Fallout 4'ün gerçek hayattaki Pip-Boy'unu takip edecek | Tuzla Haber

Bethesda'nın yaklaşmakta olan oyunu Starfield ile bağlantılı bir koleksiyon gibi görünen bir "LPV6 Chronomark Smartwatch" ın özelliklerini açıklayan çevrimiçi bir kılavuz bulundu.

Bethesda, bu Starfield akıllı saati ile Fallout 4'ün gerçek hayattaki Pip-Boy'unu takip edecek | Tuzla Haber

Bethesda'nın yakında çıkacak uzay temalı oyunu Starfield, Reddit kullanıcısı SquiddyVonn tarafından bulunan bir kılavuzun erken bir kopyasına dayalı olarak gerçek hayatta alıp takabileceğiniz bir oyun içi akıllı saat içerebilir. Kılavuz, gerçek hayattaki saatin hava durumunu ve adım izlemeyi içeren işlevlerini ayrıntılarıyla anlatıyor ve hatta bize arayüze iyi bir bakış atmamızı sağlayan resimler içeriyor. Ayrıca saatin geçmişte Bethesda ile çalışmış tanınmış bir replika şirket tarafından yapıldığını da gösteriyor.

"The Wand Company LPV6 Chronomark Smartwatch Kullanım Kılavuzu"na göre saat, bir telefondan tahmin bilgilerini almak, bildirimleri görüntülemek ve bir dizi saat yüzünde çeşitli bilgi kümelerini göstermek için. Ayrıca saatin “©2022 Bethesda Softworks, bir ZeniMax Medya şirketi” satırını içeren “Hakkında” menüsünü de gösterir.

Saatin "Gün doğumu, gün batımı ve ay evresi" ekranı. Kılavuzlarla Görüntü artı

“The Wand Company” adı bir zil çalıyorsa, bunun nedeni diğer kopyalar üzerindeki çalışması olabilir - bir oyun, film veya TV şovunda var olan bir şeyi alıp gerçek hayattaki bir versiyonunu yapmak onun bir nevi onun şeyidir. Şirket, arama yapmak için kullanabileceğiniz Star Trek iletişim cihazı kopyaları (uzak geleceğin teknolojisi yerine telefonunuzla Bluetooth bağlantısı kullanıyor olsalar da) ve elinizi onlara yaklaştırdığınızda yanan poké topu modelleri yaptı (ancak bu atamazsınız).

Bethesda'nın videosundan saatin ekran görüntüsü. Resim: Bethesda

Kılavuz saate iyi bakmamızı sağlarken, onu ilk kez görmüyoruz. VGC'nin belirttiği gibi, Haziran 2021'de yayınlanan Bethesda'nın kamera arkası videosunda da kısa bir görünüm yaptı (tam 1:33 işareti civarında gösteriliyor). Video versiyonu, kılavuzda görülenle hemen hemen aynı görünüyor ve geldiği kutu, oyunun tanıtım fragmanında bulunan bir kutunun kopyası gibi görünüyor - bu, saatin bir tür rolü olacağına dair başka bir ipucu olabilir. oyunda.

Izgara Görünümü <em>İzleme videosunda Bethes'i içeren kutu gösteriliyor .</em> Bethesda'nın gösterdiği, videosunda saati içeren kutu. Resim: Bathesda

Starfield'ın şu anda PC ve Xbox Series konsolları için 11 Kasım'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Saat bir koleksiyoncu edisyonunun parçası olarak ayarlandıysa, muhtemelen o zamandan önce hakkında daha fazla şey duyacağız.