Tuzla Haber Gündem
HV
29 EYLÜL Cuma 04:16

Başkan Yazıcı'dan Tokat gibi Cevap

Başkan Yazıcı Sosyal Medya Hesaplarından İBB Başkanına Tokat gibi Cevap

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-11-2022 00:38   Güncelleme : 17-11-2022 09:07
Başkan Yazıcı'dan Tokat gibi Cevap

1-Sayın @ekrem_imamoglu, 25 Ekim’de Tuzla’da bir ayıba imza attınız.  O günden sonra; yalan ve iftiralarınızla bu ayıbınızı devam ettiriyorsunuz.

2-Sayın @ekrem_imamoglu, bugün Haber Türk’te katıldığınız programda konuyla ilgili yalanlarınızı tekrarladınız. Cevap hakkı için bağlanmak istedim. Ancak format izin vermediği için bağlanamadım

3-Sayın @ekrem_imamoglu, öncelikle belirtmeliyim: yalan beyanlarınız, iftira ve yakıştırmalarınızın İleri Psikolojik Arıtma’ya (!) :) ihtiyacı var.

: 4-Sayın @ekrem_imamoglu Programda sadece Tuzla’da yaşanan olayla ilgili dört dörtlük 8 yalan söylediniz. Belki tatil size yakışabilir ama bu kadar yalan size bile yakışmıyor.   

 5-Sayın @ekrem_imamoglu , aynı yönde daha önceki beyanlarınız üzerine bir video açıklama hazırlamıştım. “Konuyu uzatmaya değmez” diyerek yayınlamamıştım.

6-Sayın @ekrem_imamoglu , ilizyon yapmaya çalışıyorsunuz. Onu da elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz. Akıl ve vicdanınızı açık konuma getirip videoyu izleyin. Akıl ve anlayış sağlığı dilerim.

#Tuzla #İleriPsikolojikArıtma #HaberTürk

AdminAdmin

YORUMLAR