Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-10-2021 23:31   Güncelleme : 13-10-2021 23:31
Abone ol

Astro, en iyi oyuncu çantalarını oluşturmak için Timbuk2 ile işbirliği yapıyor | Engadget

Astro Gaming ve postacı çantası şirketi Timbuk2, yalnızca oyun eşyalarınız için paketler oluşturdu.

Astro, en iyi oyuncu çantalarını oluşturmak için Timbuk2 ile işbirliği yapıyor | Engadget

PAX gibi toplantılara düzenli olarak katılan biri olarak, oyun ekipmanlarınız için iyi bir çantanın önemini biliyorum. Nintendo Switch'inizi, kontrol cihazlarınızı ve kulaklıklarınızı sıkıca tutabilecek ve aynı zamanda tüm kabloları ve fişleri için yer açabilecek bir şeye ihtiyacınız var. Yıllar boyunca çeşitli çözümler denedim ama hiçbir şey bu tatlı noktaya gerçekten çarpmadı. Ancak bugün Astro, ünlü çanta markası Timbuk2'nin yardımıyla soruna yeni bir adım atıyor.

Timbuk2 en çok çizgili postacı çantasıyla tanınıyor, ancak markanın Astro ile yaptığı yeni işbirliği, bu stili iki farklı parça, bir sırt çantası ve bir askılı çanta lehine atlıyor. Astro şimdiden 100$'lık Scout Sırt Çantası'nı donanımlarınızı koyabileceğiniz çok sayıda ceple sunuyor, ancak 200$'lık BP35 daha büyük: Önceki modelin 32'sine kıyasla 35 litre alan. Aynı zamanda iki dizüstü bilgisayar cebi ve bunu kolaylaştırmak için tam kapaklı bir açıklığı var eşyalarını çıkarmak için - ki bu kesinlikle havaalanı güvenliğinde hayatınızı kolaylaştırmalı. Astro oyun ekipmanlarını taşımak için özel olarak tasarlanmış bir dahili cep, kulaklığınızı tutmak için bir halka, bir MixAmp Pro için dolgulu bir kılıf ve kablolar ve kontroller için ek cepler içerir.

Ayrıca çok sayıda küçük, ince düşünülmüş cep vardır. Sizi serin tutmak için file omuz askıları, iğnelerinizi ve yamalarınızı sergilemek için cırt cırt ve anahtarlarınızı tutmak için bir d-halkası dahil olmak üzere baştan sona dokunuşlar. Ve çevreye duyarlı türdenseniz, tüm Timbuk2 ürünleri geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır ve şirketin eski çantanız için bir değişim programı vardır, böylece onu çevre dostu bir şekilde imha edebilirsiniz.

Nintendo Switch, Pro Controller ve içeride oyunlara ihtiyacınız varsaKris'e ne gerek var? Sonuçta 35 litre çok fazla alan ve sahip olduğunuz tek şey Switch Lite'ınız ve bir kulaklık seti. Bu işbirliği, 80 dolarlık CS03 çapraz askılı askı paketi ile bu hesabı ele aldınız. Bel çantaları geri döndüğü için sırtınıza, önünüze veya kalçalarınıza takabilirsiniz. Ancak bu, oyun kartları için 14 yuva ve ekranınızı korumak için bir triko astar ile Nintendo Switch'iniz için yapılmış bir tanesidir. Ayrıca akıllı telefonunuz için bir cep ve bir anahtarlık vardır, böylece çantanız veya küçük omuz çantanız için kullanışlı bir yedek olacaktır. Ve küçük demek istiyorum, çünkü CS03'te üç litre yetersiz kalıyor. Bir kongre paketinden çok günübirlik bir gezi.

Çantalarla fazla vakit geçirmedim, ancak New York'un kötü sokaklarında test ettikten sonra burada bir göz atın. ve Şikago. Onlara bir şans vermek istiyorsanız, her iki çanta da bu ayın sonunda satışa çıkacak ve Astro veya Tumbuk2 sitelerinin yanı sıra altı Timbuk2 amiral gemisi mağazasından herhangi birinde satın alınabilir.