Teknoloji
Giriş Tarihi : 23-11-2021 04:26   Güncelleme : 23-11-2021 04:26
Abone ol

Artık Sony'de PS5 satın almak için sıraya girebilirsiniz | Tuzla Haber

Henüz Sony'nin yeni nesil konsoluna sahip değilseniz, artık standart PlayStation 5 ve PlayStation 5 Digital Edition'ı Sony'den sırasıyla 500 ve 400 $ karşılığında almak için başka bir fırsatınız var.

Artık Sony'de PS5 satın almak için sıraya girebilirsiniz | Tuzla Haber

Hâlâ bir PlayStation 5 sahibi olmaya çalışıyorsanız, Sony'nin dijital mağazasında sıraya girmek, Sony'nin yeni nesil konsolunu yakalamanın en güvenilir yollarından biridir. Sony, 500 dolarlık disk tabanlı PlayStation 5'in yanı sıra 400 dolarlık PlayStation 5 Digital Edition siparişlerini vermek için doğrudan mağazasında dijital kuyruğu yeniden açtı.

PlayStation'ınıza önceden kaydolmuş ve giriş yapmış olmanız şartıyla hesap, açılış sayfasına tıkladığınızda sıraya girebilmeniz gerekir. Kuyruğa girdikten sonra, ne zaman kontrol edebileceğinize dair bir ETA verilecek ve bu zamanlayıcı sıfıra ulaştığında tüm sistemler çalışmaya başlayacak. Bu konsolların hızlı gittiği ve sıraya girmenin bir konsolu garantilemediği bir sır değil, ancak Sony'nin doğrudan mağazası PlayStation 5'i elde etmenin en güvenilir yollarından biri olmaya devam ediyor.

Eğer" Hangi konsolun sizin için daha uygun olduğunu hala tartışırken, bu iki konsol arasındaki farklar hakkında biraz sohbet edelim. PS5'in her iki modeli, standart model (500 $) ve Digital Edition (400 $), standart sürüme bir UHD Blu-Ray disk sürücüsünün dahil edilmesi dışında neredeyse aynıdır. Disk sürücüsü olmadığı için Digital Edition biraz daha hafif ve daha incedir, ancak yine de aynı 825 GB SSD'ye sahiptir. Ancak her iki konsol da aynı oyunlarla uyumludur, ancak

İlgili

PlayStation 5 incelemesi: yeni nesle büyük, kendinden emin bir adım

Sony'nin yeni PS5 modeli daha hafiftir ve tornavida gerektirmez

PlayStation 5

500 $Sony'nin bir disk sürücüsü içeren amiral gemisi yeni nesil konsolu, PS4 ve PS5 için hem dijital hem de fiziksel oyunlar oynamanıza olanak tanır. Sony'de 500 ABD Doları