Apple'ın artık eğitim indirimleri isteyen herkesi doğruladığını size bildirmekten dolayı üzgünüz | Tuzla Haber

Apple şimdi ABD'deki müşterilerin eğitim indiriminden önce eğitimle ilgilendiğini doğrulayacak. Eğitim fiyatlandırma sayfası, müşterilerin artık Unidays'i kullanması gerekeceğini belirtmek için güncellendi.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 21-01-2022 16:07   Güncelleme : 21-01-2022 16:07
Apple'ın artık eğitim indirimleri isteyen herkesi doğruladığını size bildirmekten dolayı üzgünüz | Tuzla Haber

Apple, indirimli eğitim fiyatlarından yararlanmak isteyen müşterilerin gerçekten eğitime dahil olmasını sağlamak için ABD'de yeni bir doğrulama sürecini başlattı. Politikasının ne zaman değiştiği tam olarak belli değil, ancak bu ayın bir noktasında bazı Reddit kullanıcıları, Apple'ın eğitim fiyatlandırma sayfasının, müşterilerin artık bir üçüncü taraf doğrulama hizmeti olan Unidays tarafından kontrol edileceğini belirtmek üzere güncellendiğini fark etti.

Unidays doğrulamasının zorunlu kılınması, Apple'ın Birleşik Krallık gibi bazı ülkelerde halihazırda kullandığı benzer bir süreçle eşleşir. İlginç bir şekilde, bu yazı itibariyle, MacRumors, Apple'ın Kanada mağazasının Unidays'den bahsedecek şekilde henüz güncellenmediğini belirtiyor.

Değişiklik, daha önce gülünç derecede kolay olan bir kaçamak deliği ortadan kaldırsa da (görünüşe göre Apple buna ihtiyaç duymuyordu bile). müşterilerin bir .edu e-posta adresine sahip olmaları) Reddit'te şaşırtıcı derecede az tepki var, bazıları Apple'ın birinci taraf indirimlerinin genellikle okula dönüş sezonunda üçüncü taraf perakendeciler tarafından dövüldüğüne dikkat çekiyor. Bu arada, bir MacBook'ta iyi bir fırsat arıyorsanız, tam olarak bu amaca adanmış bir sayfamız var.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber