Ağustos'ta Disney Plus'a gelecek olan Andor'un ilk fragmanını izleyin | Tuzla Haber

Disney, Star Wars Celebration'da Diego Luna'nın Cassian Andor olarak başrolde olduğu yeni Disney Plus dizisi Andor hakkında çıkış tarihi ve ilk fragmanı da dahil olmak üzere yeni bilgiler paylaştı.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 27-05-2022 04:30   Güncelleme : 27-05-2022 04:30
Ağustos'ta Disney Plus'a gelecek olan Andor'un ilk fragmanını izleyin | Tuzla Haber

Disney, Star Wars Kutlama etkinliğini Andor'a ilk bakışla başlattı. Yaklaşan Disney Plus dizisinde, Rogue One: A Star Wars Story'deki Cassian Andor rolünü yeniden canlandıran Diego Luna rol alıyor. Gösteri 31 Ağustos'ta yayın platformuna çıkacak.

Disney'in web sitesi gösteriyi "gergin ve tırnak yedirten bir casus gerilimi" olarak tanımlasa da, gösteriyle ilgili ayrıntılar nispeten hafif oldu. Bugünkü panelde, sezonun 12 bölüm olacağı doğrulandı - tipik bir Star Wars şovundan çok daha uzun - ve Rogue One olaylarından beş yıl önce gerçekleşecek. Luna panel sırasında "Başlangıçta Cassian Andor'u tanımayacaksınız," dedi. İşte resmi açıklama:

Andor serisi, Star Wars galaksisinden yeni bir bakış açısı keşfedecek ve Cassian Andor'un yaratabileceği farkı keşfetme yolculuğuna odaklanacak. Dizi, İmparatorluğa karşı filizlenen isyanın hikayesini ve insanların ve gezegenlerin nasıl dahil olduğunu anlatıyor. Cassian'ın kaderinde onu asi bir kahramana dönüştürmek için yola çıkacağı tehlike, aldatma ve entrikalarla dolu bir dönem.

Andor, geliştirilmekte olan birçok Star Wars şovundan sadece biri. Disney'in akış hizmeti için. Elbette The Mandalorian'ın üçüncü sezonu var, ayrıca Rosario Dawson'ın Ahsoka'sına ve Lando Calrissian "etkinlik serisine" dayanan Obi-Wan Kenobi de var.

Editör 1Editör 1

YORUMLAR
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber