Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-10-2021 00:10   Güncelleme : 13-10-2021 00:10
Abone ol

8BitDo'nun çok iyi Pro 2 denetleyicisi yakında bir Xbox sürümü alıyor

8BitDo, özelleştirilebilir Pro 2 denetleyicisinin Xbox temalı bir çeşidini piyasaya sürüyor. Standart Pro 2'den farklı olarak, bu kablolu, bu nedenle 45 dolardan daha uygun fiyatlı. Şimdi ön sipariş verebilirsiniz, ancak bu yıl sonra piyasaya sürülecek.

8BitDo'nun çok iyi Pro 2 denetleyicisi yakında bir Xbox sürümü alıyor

8BitDo, 8 Aralık 2021'de Xbox konsolları ve PC için Pro 2 denetleyicisinin kablolu bir sürümünü yayınlıyor. Bu, iş arkadaşım Sam Byford'un incelediği, Switch, mobil, ve diğer platformlar. Yine de, bu yeni Xbox modelinin yalnızca kablolu bağlantısı, 44,99 dolardan daha ucuz olduğu anlamına geliyor. Şimdi ön sipariş verebilirsiniz.

Bu Pro 2, ortasında bir Xbox ana sayfa düğmesi ile siyahla kaplanmıştır. Yine de, muhtemelen beklediğiniz diğer tüm Xbox'a özgü düğmelere (paylaş, menü, görünüm) ek olarak, 8BitDo'nun analog çubukların yanında, Ultimate Yazılım uygulamasında beğeninize göre yeniden eşleştirilebilen diğer iki düğmesi vardır. iOS ve Android'de. Ek olarak, Pro 2'nin kulplarının arkasında, uygun gördüğünüz şekilde eşleştirilebilen iki düğme vardır. Uygulama aracılığıyla ayrıca titreşimi, tetiklemeyi ve çubuk hassasiyetini özelleştirebilir ve ses seviyesini ayarlamak için bir kısayol oluşturabilirsiniz.

Bu kablolu kumandanın telefonunuzla kablosuz olarak nasıl iletişim kurabildiğini merak ediyor olabilirsiniz. 8BitDo, The Verge'e Xbox için Pro 2'nin içinde bir Bluetooth çipinin bulunduğunu ve bu sayede kontrollerin yeniden eşleştirilmesi amacıyla telefonunuza bağlanmasına izin verdiğini söyledi. Ancak, işlevsellik burada bitiyor. Şirket, kablosuz olarak diğer sistemlerle uyumlu olmadığını söyledi.

8BitDo Pro 2