Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-10-2021 08:20   Güncelleme : 13-10-2021 08:20
Abone ol

4K TV'lerde en iyi fırsatlar

Yatak odanız için 500 doların altında bir HDR TV istiyor veya akış sırasında sinematik bir deneyim yaşamak için bir OLED TV'ye savurganlık yapmak istiyor veya PS5 veya Xbox Series X'ten yararlanabilecek bir TV istiyorsanız, bir anlaşma var. tüm ihtiyaçlarınız.

4K TV'lerde en iyi fırsatlar

Çok çeşitli fiyat ve performansa sahip çok sayıda 4K TV arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak bütçeniz 500 dolardan az olsa bile, beklediğinizden daha büyük boyutta iyi bir 4K TV alabilirsiniz. Bir yatak odası için ikincil bir TV veya ileri teknoloji, yeni nesil oyunlara hazır bir OLED istiyorsanız, dört genel kategoride en iyi TV fırsatlarını seçtik:

Çoğu insan için en iyi 4K TV fırsatları En iyi bütçe 4K TV'ler En İyi OLED TV'ler PS5 ve Xbox Series X için en iyi 4K TV'ler

Bu gönderiye düzenli olarak güncellemeler sağlayacağız, bu nedenle mevcut fırsatlar hakkında en güncel bilgiler için düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Çoğu insan için en iyi 4K TV fırsatları

Şu anda mevcut olan en popüler boyut 55 inç TV'dir. TV'yi bir oturma odasında veya yatak odasında yükseltmek istiyorsanız, çok büyük veya çok küçük değildir, bu da onu güvenli bir boyut haline getirir.

Vizio'nun M serisi 4K TV'lerinde QLED paneller bulunur ve bu da ürün grubunu renk kontrastı ve doğruluğu için daha iyi seçeneklerden biri haline getirir. Aynı anda çeşitli set üstü kutuları veya oyun konsollarını bağlamayı kolaylaştıran dört HDMI 2.0 bağlantı noktası içerirler. Bu TV dört boyutta (50, 55, 65 ve 70 inç) mevcuttur. Best Buy, M serisini çeşitli boyutlarda satmaktadır, ancak yalnızca (ücretsiz) My Best Buy hesabında oturum açarsanız. 55 inçlik model 480 $ (20 $ indirim) karşılığında mevcuttur.

Vizio 55 inç M-serisi 4K TV

480 $500 $% 4 indirim

Yayınlama sırasında alınan fiyatlar.

Vizio'nun M55Q7-H1, daha iyi renk ve kontrast doğruluğu için QLED panelli 55 inç 4K TV'dir. Her biri 4K çözünürlükte 60 Hz'ye kadar değişken yenileme hızlarını destekleyen dört HDMI 2.0 bağlantı noktasına sahiptir.

Best Buy'da 480 ABD doları (My Best Buy hesabıyla)